مجید آخوندی – ریاست ستاد انتخابات ۱۴۰۰ سازمان صدا و سیما

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۴
مجید آخوندی - ریاست ستاد انتخابات 1400 سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ریاست جدید ستاد انتخابات رسانه ملی

مجید آخوندی ، معاون سیاسی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به ریاست ستاد انتخابات این سازمان منصوب شد. رئیس رسانه ملی با صدور حکمی مجید آخوندی را منتخب ریاست ستاد انتخابات ۱۴۰۰ عنوان کرد. مجید آخوندی، معاون سیاسی سازمان صداوسیما  به سمت ریاست ستاد انتخابات  سازمان صدا و سیما در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی‌شهر و روستا و اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی در این حکم، اطلاع رسانی به موقع، دقیق، صحیح و مستمر با رعایت اصل بی طرفی، تولید برنامه‌های متنوع و جذاب در راستای  افزایش آگاهی عمومی و زمینه سازی مناسب برای حضور پرشور آحاد ملت ایران در پای صندوق های رای و برگزاری انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی را از راهبردهای رسانه ملی برشمرد.
وی در این حکم انتظارات خود از این ستاد را اینگونه عنوان کرد که ضمن هدایت، ایجاد هماهنگی و بهره گیری بهینه از همه ظرفیت های سازمان در تحقق اهداف ترسیم شده، نظارت بر حسن اجرای این سیاست ها اهتمام جدی به عمل آید. طبق حکم رئیس سازمان صداوسیما، مجید آخوندی لازم است  نتایج ارزیابی‌ها و تحلیل های رویدادهای مرتبط با انتخابات، تصمیمات نهایی در مقاطع مختلف، اقدامات صورت گرفته و نتایج نظارت بر عملکرد بخش های مرتبط سازمان را به صورت متناوب به دکتر علی عسکری گزارش ارائه دهد.

درباره مجید آخوندی

مجید آخوندی – ریاست ستاد انتخابات ۱۴۰۰ سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

مجید آخوندی از چهره های بانفوذ صدا و سیمای جمهوری اسلامی محسوب می شود که تقریبا سیاستگذاری اخبار این رسانه در حوزه سیاسی را بر عهده دارد. وی در دوره ریاست  عزت الله ضرغامی بر رسانه ملی معاون سیاسی صدا و سیما بود، اما با معرفی «محمد سرافراز» به جای ضرغامی از دایره مدیران بیرون گذاشته شد و البته معاونت سیاسی تحت مدیریت او نیز که به «پیمان جبلی» واگذار شده بود نیز به معاونت خبر تغییر نام داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 28 =


اخبار

سینما و هنر

جهان