محمد بنا – آقای خاص کشتی فرنگی در آستانه ترک تیم ملی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۰

آقای خاص کشتی فرنگی در آستانه ترک تیم ملی

مدتی است سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی محمد بنا در جلسات فنی حضور ندارد. از گوشه و کنار خبر می رسد او در مخالفت با قانون جدید انتخابی تیم ملی قصد ترک تیم را دارد. مدتی پیش علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی اعلام کرد روند انتخاب ملی پوشان تغییر خواهد کرد. این تصمیم جنجال های فراوانی ایجاد کرد. محمد بنا و غلامرضا محمدی که هدایت تیم های ملی فرنگی و آزاد را دارند هر دو به شدت با این روش جدید مخالفند.

آقای خاص کشتی فرنگی در آستانه ترک تیم ملی

آقای خاص کشتی فرنگی در آستانه ترک تیم ملی

تصمیم جنجالی رییس فدراسیون

شنبه هفته گذشته بود که دبیر در مصاحبه و نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد این چرخه جدید در مراحل پایانی تدوین است. سپس روز یکشنبه از هر دو سرمربی تیم های ملی آزاد و فرنگی دعوت به عمل آورد تا در جلسه ای حضور داشته باشند. قرار بر این بود در این جلسه این طرح جدید مورد بررسی قرار بگیرد. البته که آقای خاص کشتی فرنگی در این جلسه حاضر نشد. غلامرضا محمدی هم با مخالفت در مورد بخش هایی از این طرح و همچنین کاهش اختیارات سرمربی تیم در انتخاب نفرات، جلسه را ترک نمود.

رییس فدراسیون رسما اعلام کرده وظیفه سرمربیان انتخاب ملی پوش نیست، آماده کردن آنهاست. او گفته در این مورد ذره ای کوتاه نخواهد آمد. با توجه به سابقه ای که از سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی سراغ داریم احتمال ادامه همکاری او با فدراسیون با این شرایط بسیار اندک است.

پست واتساپی محمد بنا

بنا در روزهای اخیر سکوت اختیار کرده بود. بی تفاوتی او نسبت وقایع اخیر کشتی، موجب شد تا بحث استعفای او بیشتر سر زبان ها بیفتد. البته او همچنان سکوت خود را نشکسته است. اما یک متن کوتاه را در واتساپ منتشر کرده که بسیاری آن را به قطع همکاری با فدراسیون کشتی مربوط دانسته اند. بنا در این پست که در واتساپ منتشر شده نوشته بود: آمدن دلیل می‌خواهد، ماندن بهانه و رفتن هیچکدام.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان