محمد رضا گلزار در آمریکا – کنسرت گلزار در لسانجلس

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۷-۲۸

محمد رضا گلزار در آمریکا

محمد رضا گلزار هنرپیشه مشهور ایرانی به زودی در شهر لس انجلس امریکا کنسرت خود را برگزار می کند. این کنسرت در سالن دالبی لس انجلس برگزار خواهد شد.

محمد رضا گلزار که در عرصه فیلم و سریال فعالیت گسترده ای دارد، چندیست که در زمینه خوانندگی نیز فعالیت خود را آغاز نموده است. این اولین کنسرت وی در آمریکا می باشد.

تا کنون بیش از نیمی از بلیت های کنسرت آقای گلزار فروخته شده است، این خبر در حالی پخش می شود که جنجال عدم فروش بلیت این کنسرت در اکثر رسانه های خبری فارسی زبان منجمله اخبار بیست و سی نیز به چشم می خورد.

محمد رضا گلزار درحالی کنسرت خود را در مشهورترین سالن جهان که محل برگزاری مراسم سالانه اسکار نیز می باشد برگزار می کند که روزنامه جام جم وی را به دلیل فالش‌خوانی در این کنسرت شکست خورده می داند.

بسیاری از سایت های خبری تعداد بلیطهای فروخته شده را کمتر ۱۷۰ گزارش دادند و به این هنرپیشه و امثال وی که به حرفه ای که در ان تخصص ندارند پرداختند، تاخته اند.

کنسرت گلزار در امریکا

کنسرت گلزار در امریکا

سخنان پیروز ارجمند، مدیر سابق دفتر موسیقی ارشاد در ارتباط با محمد رضا گلزار

پیروز ارجمند در گفتگویی با ایرنا گفت که گلزار به جای اجرای کنسرت گلفروشی بزند. وی افزود اگر عنوان شود بدلیل اینکه فردی شغل دیگری دارد، مانند پزشکان و یا بازیگران، به همین دلیل نباید خوانندگی نماید، این سخن تا حد زیادی با قواعد دموکراسی و شایسته‌سالاری مغایرت دارد. به همین دلیل درصورتی که فردی به دلیل شناخته شدن و محبوبیتش، پا به عرصه خوانندگی گذارد و بخواهد بهره‌برداری مالی انجام دهد، جای سؤال و نقد دارد.

حال باید دید مسئولین چه برخوردی نسبت به این سلیبریتی ها که بویی از خوانندگی نبرده اند و به عنوان نمایندگان ایران در مجامع بین المللی حضور دارند و موسیقی ایرانی را زیر سوال می برند، خواهند داشت.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان