مدیر شیائومی – مدیر ارشد شیائومی برای استفاده از آیفون دچار دردسر شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۵
مدیر ارشد شیائومی برای استفاده از آیفون دچار دردسر شد

دردسر برای استفاده از آیفون

مدیر شیائومی با استفاده از گوشی آیفون خود پستی را منتشر کرد که این امر موجب روانه شدن سیل انتقادات به سمت او شده است. محصولات شرکت اپل در کشور چین کاربران زیادی دارند. تعجبی ندارد اگر تعداد زیادی از مدیران در این کشور از آیفون استفاده کنند. اما این موضوع وقتی در مورد مدیر ارشد شرکتی که خود تولید کننده موبایل است رخ می دهد، خبر ساز می شود.

مدیر ارشد شیائومی برای استفاده از آیفون دچار دردسر شد

مدیر ارشد شیائومی برای استفاده از آیفون دچار دردسر شد

گوشی موبایل مدیر شیائومی

وبسایت ویبو معمولا گوشی موبایلی که با آن پستی گذاشته شود را ردیابی می کند. این امر در این وبسایت مخصوصا برای افرادی که شناخته شده هستند و یا مدیران ارشد با وسواس بیشتری پیگیری می شود.

هنگامی که مدیر ارشد شیائومی لی جون، پستی را در این وبسایت منتشر کرد و مردم را تشویق به خرید چند کتاب کرد؛ دردسر بزرگی را به جان خرید. کاربران متوجه شدند موسس شرکت شیائومی خود از آیفون استفاده می کند و با استفاده از یک آیفون این پست را منتشر کرده است. بسیاری از مردم از او انتقادات شدیدی کرده اند.

مدیران آیفون باز

در پی ایجاد این دردسر، لی جون این پست جنجال آفرین را حذف کرده است. اما جنجال ها فروکش نکرده اند. یکی از شرکای شیائومی از این مدیر دفاع کرده است. او گفته هر صاحب برند یا هر مدیری که ادعا کند هرگز از گوشی های آیفون، سامسونگ یا شرکت های بزرگ دیگر استفاده نکرده است، بی شک دروغ می گوید. همچنین این فرد گفت: گاهی نوآوری ها و تولیدات جدید از روی تولیدات سایر شرکت ها کپی برداری می شوند. البته با کمی تغییرات و ایجاد ارتقا.

پیش از این استفاده مدیران ارشد شرکت های هواوی و ریملی از آیفون مسجل شده بود. حتی یکی از مدیران سابق برند میزو هم پس از جدایی از این شرکت از گوشی آیفون استفاده می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان