مسجدالحرام – مردی در اقدامی عجیب با خودرو به ورودی مسجد الحرام کوبید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۱
مردی در اقدامی عجیب با خودرو به ورودی مسجد الحرام کوبید

اقدام عجیب شهروند عربستانی

روز گذشته یک راننده در شهر مگه پس از عبور از موانع ورودی، با سرعتی بالا خودروی خود را به یکی از درهای ورودی مسجدالحرام کوبید. این فرد بلافاصله توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد و خودروی او به خارج از محوطه منتقل گردید. هنوز انگیزه این فرد برای این اقدام عجیب مشخص نشده است. او هیچ دلیل و انگیزه ای برای این عمل خود اعلام نکرده و مشخص نشده آیا او قصد داشته عملی تروریستی انجام دهد یا خیر.

مردی در اقدامی عجیب با خودرو به ورودی مسجد الحرام کوبید

مردی در اقدامی عجیب با خودرو به ورودی مسجد الحرام کوبید

بازداشت مهاجم مسجدالحرام

از این اقدام تصاویر و ویدیوهای زیادی در فضای مجازی در حال انتشار است که نشان می دهد این فرد مهاجم پس از عبور از موانع امنیتی با یکی از درب‌های مسجدالحرام برخورد کرده است. با توجه به اینکه هیچ گونه اطلاعی از انگیزه این فرد در دسترس نیست و پلیس عربستان نیز هیچ گزارشی در این رابطه منتشر نکرده، علت انجام این عمل هنوز به صوت یک راز باقی مانده است. البته شنیده ها حاکی از این است که او در هنگام وقوع این حادثه از حالت طبیعی خود خارج بوده و در واقع حالن طبیعی نداشته است.

سخنگوی امارت مکه، سلطان الدوسری در این رابطه گفته خوشبختانه در این حادثه به هیچکس آسیبی وارد نشده است. او در ادامه اضافه کرد که مشخص شده فرد مهاجم یک شهروند از عربستان سعودی است؛ و برای رسیدگی به این واقعه، پرونده او به دادستانی کل کشور تحویل داده شده است.

مسجدالحرام در واقع مقدس ترین مکان برای مسلمانان در جهان است که در شهر مکه در کشور عربستان واقع شده و خانه کعبه نیز در آن قرار دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان