معلم خشمگین دانش آموز خود را فلج کرد

  • توسط حسینی رضایی
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۶

معلم خشمگین دانش آموز خود را فلج کرد!

معلم خشمگین بار دیگر دانش آموز بیچاره را راهی بیمارستان کرد. به گزارش خبرگزاری های محلی شهر رودبار این حادثه ناگوار در مدرسه ابتدایی واقع در شهرستان رستم آباد رخ داده است.

جریان این حادثه ناگوار از این قرار بوده است که، دانش آموز پایه ششم در حالی که با دوستانش در حال بازی در حیاط مدرسه بود با دانش آموز دیگر در حیاط مدرسه و در حین بازی درگیر می شود.

در جریان این بازی بچه گانه معلم جوان که با دانش آموز پایه سوم در حال بازی بود متوجه درگیری این دو دانش آموز می گردد و بدون هیچ صحبتی به سمت پسر دوازده ساله رفته و با چند لگد محکم به پای این پسر، وی را از پا در می آورد .

این پسر نوجوان بخاطر تنبیه این معلم ناشی در شهرستان رستم آباد رودبار دیگر نمی تواند با دوستانش بازی کند و از پشت پنجره خانه شان تماشاگر بازی دوستانش است .

واکنش ها

ملت شریف ایران با شنیدن این خبرناگوار بسیار متاثر شده و واکنش های متفاوتی به این اتفاق نشان دادند.

یک شهروند در توییتر خود در این باره نوشت:
پسرک نوجوان بی دفاع به خاطر خشونت یک معلم ناجوانمرد در شهرستان رستم آباد رودبار دیگر نمی تواند با رفقایش همبازی شود و باقی عمر را باید در کنج خانه نشسته و مظلومانه تماشاگر بازی بچه ها باشد.
ازکی تا حالا اینچنین نامرد و مریض شده ایم؟؟

بااین حال هنوز هیچ واکنش جدی از سوی مسئولین برای این حادثه ناگوار مشاهده نشده است. حال باید دید مسئولین و مدیران آموزش و پرورش چه تدابیر خاصی برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی اتخاذ خواهند کرد.

به نظر می آید با توجه به اتفاقات گذشته من جمله تعرض جنسی به دانش آموزان، بهتر است پیش از استخدام افراد از آنها تست سلامت روح و روان گرفته شود.

لطفا با نظرات خود مارا خوشحال کنید.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان