موبایل ـ را از سکه و کلید دور نگهدارید

  • توسط مهسا کمیلی
  • ۱۳۹۸-۰۷-۰۲

موبایل را از سکه و کلید دور نگهدارید

"<yoastmark

طی گزارشات گوشی سامسونگ بعد از رونمایی از موبایل گلکسی فولد، تا کنون با پخش ویدئویی موارد مهمی درباره مراقبت و نگهداری از این دستگاه برای استفاده کننده ها به نمایش گذاشته است. این گوشی موبایل را از سکه و کلید دور نگهدارید .

به تعویق انداختن اصلاحات موبایل

طی گزارش گوشی سامسونگ معرض گذاشتن موبایل گلکسی فولد را برای برطرف کردن چند مشکل به تعویق انداخت. اما بالاخره پس از تغییر طراحی دستگاه، آن را در نمایشگاه IFA۲۰۱۹ میلادی رونمایی کرد. هرچند طراحی جدید گلکسی فولد قدرتمندتر به نظر می رسد، اما این شرکت به کاربران خود توصیه کرده تا از این دستگاه به خوبی مراقبت کنند.

همین دوره موبایل سامسونگ یک ویدئوی راهنمای نگهداری گلکسی فولد پخش کرده که در آن خصوصیت های دستگاه همراه دستوراتی درباره بایدها و نبایدهای استفاده از دستگاه نمایش داده شده است. در این ویدئو نشان داده شده نمایشگر گلکسی فولد دارای محافظ نمایشگر است و نیاز به نگهداری دیگری ندارد. قبل از آن توضیح داده شده که این دستگاه دارای لولای خاصی است که باید آن را از گردوغبار و آب محافظت کرد. سامسونگ هنگام طراحی دوباره دستگاه، کلاهکی به دو سر لولای دستگاه افزودن  زیرا در طراحی پیشین گردو غبار در لولا جمع می شد و در مکانیسم آن اختلال ایجاد می کرد.

اما هنوز معلوم نیست چرا این شرکت در طراحی جدید دستگاه بر محافظت از لولا در برابر گردوغبار تاکید دارد. در نهایت در این ویدئو توضیح داده شده در گلکسی فولد آهنرباهایی به طور استراتژیک تعبیه شده تا هنگام بسته بودن دستگاه، ایمنی آن را حفظ کند. به همین دلیل نباید موبایل تاشوی سامسونگ را نزدیک کلید یا سکه نگهداری کرد. علاوه بر آن موبایل نباید کنار کارت های الکترونیکی نگهداری شود. موبایل سامسونگ حتی به استفاد کننده ها اخطار می دهد اگر در بدن کاربر ایمپلنت وجود دارد، بهتر است پیش از خرید دستگاه با پزشک خود رای گیری کند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان