سید عباس موسوی – پاسخ کوبنده ایران به هر گونه اقدام ضد ایرانی اسرائیل

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۴

واکنش سید عباس موسوی به تهدیدات رژیم صهیونیستی

سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخی به تهدیدات یکی از مقامات رژیم صهیونیستی، تأکید کردند که جمهوری اسلامی ایران  هرگوه اقدام ضد ایرانی رژیم صهیونیستی را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخی به تهدیدات و ادعاهای بی اساس یکی از مقامات رژیم صهیونیستی اظهار کردند: «جمهوری اسلامی ایران در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه این رژیم علیه منافع کشورمان در سوریه و منطقه پاسخی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد داد».

پاسخ ایران به هر گونه اقدام ضد ایرانی اسرائیل

سید عباس موسوی در ادامه اظهارات خویش ضمن اشاره به ماهیت تروریستی و اشغالگری رژیم صهیونیستی تأکید کرد:

«حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه به دعوت و توافق با دولت این کشور و با هدف مبارزه با تروریسم مورد حمایت آمریکا و اسرائیل انجام گرفته و کشورمان در حراست از حضور در سوریه و دفاع از امنیت ملی و منافع منطقه ای خود لحظه‌ای درنگ و مماشات نخواهد کرد و در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه، پاسخی قاطع و کوبنده خواهد داد».

سید عباس موسوی در خاتمه بیانات خویش افزودند که جمهوری اسلامی ایران تهدیدات و اظهارات جنگ طلبانه رژیم اشغالگر قدس را در مجامع بین المللی نیز پیگیری خواهد کرد.

رژیم صهیونیستس و اعراب همواره تهدیدات ایران را  در منطقه بزرگ جلوه داده اند. همواره مقامات رژیم صهیونیستی ادعاها و تهدیدات نسبت به منافع جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه داشته اند.  این موارد در هراس افکنی از ایران و شیعه هراسی نقش کمی نداشته اند.امید است   در آینده ای نه چندان  دور بتوان به امنیت و نظام امنیت جمعی در خاورمیانه و به طور اخص خلیج فارس دست یافت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان