موشک های حزب الله ترس به جان رژیم صهیونیستی انداخت

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۱

موشک های حزب الله و ترس صهیونیست ها

موشک های ضد تانک حزب الله لبنان توانستند یک تانک فوق پیشرفته رژیم غاصب صهیونیستی را نابود کنند. در حمله موشکی که ضد تانک بودند پایگاه های نظامی در مرز لبنان و اسرائیل مورد هدف قرار گرفت.

این حملات پاسخ لبنان به تجاوز آشکار پهبادی چند روز پیش رژیم صهیونیستی به خاک لبنان بود و سران حزب الله لبنان به ادامه پاسخ گویی به این تجاوز خبر دادند.

این حملات حزب الله در حالی صورت می گیرد که سید حسن نصرالله روز شنبه اعلام کرد که این گروه به حملات پهپادی هفته گذشته به بیروت لبنان را خواهد داد. حذب الله لبنان، رژیم صهیونیستی را مسئول این حمله پهبادی دانسته که سبب سکوت این رژیم شده است.

این اقدام مقتدرانه حزب الله لبنان آزادی خواهان جهان را یا سخن رهبر انقلاب ایت الله خامنه ای می اندازد که فرمودند: زمان بزن دررویی به اتمام رسیده است.

واکنش ها

سعد حریری نخست وزیر لبنان در واکنشی دست به دامن امریکا و فرانسه شد تا از وقوع جنگ و تنش ها بیشتر بین اسرائیل و لبنان جلوگیری کنند. شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز در واکنشی به این اقدام تلافی جویانه آن را جهانی کردن شعار هیهات من الذله خواند و آن را اراده مقاومت در منطقه دانست.

مسئولین رژیم صیونیستی نیز ادعا کردند این اقدام حزب الله لبنان را بدونه پاسخ نخواهند گذاشت. هنوز هیچ واکنشی از سوی مسئولین ایالات متحده آمریکا به این حملات نشان داده نشده است. در حال باید دید تنش ها در منطقه به کجا خواهد کشید، جنگ لنان و اسرائیل یا رویارویی جمهوری اسلامی ایران و متحدان منطقه ای آن با رژیم غاصب صهیونیستی.

با اینحال کارشناسان این کری خوانی های نتانیاهو را تبلیغ انتخابی و آماده سازی افکار عمومی اسرائیل برای انتخابات ماه بعد اسرائیل می دانند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان