ناوشکن دنا – الحاق ناوشکن دنا به نیروی دریایی ارتش در ماه آینده

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۰۸

الحاق ناوشکن دنا به نیروی دریایی ارتش 

ناوشکن دنا تا اواسط دی ماه به نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران ملحق می شود. دریادار حسین خانزادی امروز در نشست خبری به مناسبت روز نیروی دریایی اظهارداشت: در روزهای آینده نمایش دیگری از خودکفایی و ظرفیت های بومی ساخت تسلیحات دفاعی مرتبط با نیروی دریایی به نمایش گذاشته خواهد شد که در پیشانی آن ها ساخت مجموعه ای از شناورهای سطحی است که ملت شریف ایران شاهد آن خواهند بود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین علام کرد ناوشکن جمهوری اسلامی ایران به نام ناوشکن دنا نیز نیمه اول دی ماه به نیروی دریایی ارتش الحاق خواهد شد.

آمادگی ناوشکن دنا

دریادار خانزادی عنوان کرد: ناو موشک انداز زره که تمام آزمایش های دریایی خودش را پشت سر گذاشته، یک شناور بسیار پرسرعت، پرقدرت و با قابلیت مانور بالاست و این شناور همین هفته آمادگی الحاق به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را دارد.
وی یادآور شد: دنا ساخت کامل وزارت دفاع و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران است که با نظارت و مشارکت نیروی دریایی تکمیل شده و زره شناوری است که به طور کاملاً بومی در کارخانجات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است.

الحاق ناوشکن دنا در نیمه اول دی ماه به نیروی دریایی ارتش

به گفته فرمانده نیروی دریایی ارتش ناوشکن دنا پرونده پنجم از شناورهای موشک انداز از این موضوع است که در سال های گذشته چهار فروند از آنها در ناوگان شمال به نیروی دریایی الحاق شدند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه هر جا نیاز بوده ظرفیت های دفاعی کشور به سرعت توسعه یافته است، خاطرنشان کرد: موشک انداز زره به همراه شناورهای دیگری از این دست که در سال ۱۴۰۴ از آن به نیروی دریایی ملحق می شوند، ظرفیت جدیدی از توان پرسرعت و پر قدرت دفاعی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در ناوگان جنوب است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان