نجفی بخشیده شد و قصاص نخواهد شد

  • توسط حسینی رضایی
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۳

 نجفی و گذشت اولیای دم از قصاص وی

نجفی : برادر میترا استاد گفت: ” به واسطه پادرمیانی بزرگان کرمانشاه و کشور، وکلای عزیزمان، پدرم، مادرم و مهیارمان، نجفی را بخشیدیم و خرسندیم که با خون آن بزرگوار معامله ای نکردیم. امیدوارم در این صباح باقی مانده، به دور از سیاست، به تزکیه نفس بپردازد”.
منتها عاقبت نجفی چه خواهد شد؟ وی با گذشت خانواده و اولیای دم مقتوله، از حکم قصاص رهایی پیدا کرد و این خبر ساعتی پیش در رسانه ها رویت شد و حکایت از این دارد که بالاخره خانواده میترا استاد، از خون نجفی گذشت کردند و از قصاص وی چشم پوشی کردند. مسعود استاد در سحرگاه امروز در صفحه اینستاگرام خود پیامی منتشر کرد و از بخشش قاتل خود خبر داد و نوشت: از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم هیچ معامله ای باخون آن بزرگوار نکردیم.

ذکر آیه قرآن در پست اینستاگرامی مسعود استاد برادر مقتوله

مسعود استاد با ذکر آیه “الذین ینفقون فی السراء و الضراء والکاظمین الغیظ و العافین عن الناس و الله یحب المحسنین”، نخست یک سری نسبتهای داده شده به خود را رد کرد و سپس خبر از بخشش نجفی داد و وی را دعوت به تزکیه نفس کرد.

موضوع گذشت از قصاص، هنوز مشخص نیست که به اطلاع مراجع قضایی رسیده است یانه . ضمن اینکه هنوز مشخص نیست این حکم قطعیت یافته است یانه.

 

 

# اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان