نرخ بلیط مترو – آیا قیمت بلیت مترو افزایش می یابد؟

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

نرخ بلیط مترو ثابت میماند

نرخ بلیط مترو، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: برخی از مردم به علت افزایش قیمت بنزین نگران افزایش قیمت بلیت های مترو هستند. در این باره باید بگوییم که نرخ بلیت های مترو را افزایش نخواهیم داد و اصلا به این موضوع فکر نمی کنیم.

فرنوش نوبخت عنوان کرد: به احتمال زیاد افزایش قیمت بنزین باعث افزایش مسافران وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو خواهد شد. اما با توجه به مصوبه شورای شهر ما هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت بلیت مترو نداریم و فعلا به این موضوع فکر نمی کنیم.

وی در ادامه افزود: در صورتی که تعداد مسافران افزایش پیدا کند ما با تمام قوا و امکانات خود آماده خدمت رسانی به مردم و پاسخگوی آن ها هستیم.

افزایش تعداد واگن های مترو

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو بیان کرد: ما هر روزه تعداد مسافران را توسط مرکز کنترل مترو بررسی می کنیم. این تعداد هنوز مانند قبل بوده و افزایش نداشته است. اما اگر در روزهای آتی با افزایش تقاضا مواجه شویم با تمام توان آماده خدمت رسانی به مردم خواهیم بود.

وی در انتها گفت: به زودی ۶۳۰ واگن مترو به این ناوگان عمومی افزوده خواهد شد تا حمل و نقل مسافران به مراتب راحت تر شود. با این کار اگر تعداد مسافرین نیز افزایش یابد در خدمت رسانی مشکلی ایجاد نخواهد شد.

حتی با افزایش تعداد واگن ها رفت و آمد مسافرین سریع تر خواهد شد و مردم بیشتر از پیش از وسایل حمل و نقل عمومی استقبال خواهند کرد.

البته تعداد مسافرانی که هر روزه از مترو استفاده می کنند کم نیست و حتی در برخی از ایستگاه های پر رفت و آمد مانند ایستگاه دروازه دولت و امام خمینی ره شکایت هایی مبنی بر ازدحام بیش از حد جمعیت وجود دارد که با افزایش واگن ها این مشکل نیز بر طرف خواهد شد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان