نسخه جدید اسنپ – امکانات جدید برای اپلیکیشن کاربردی اسنپ

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۷
نسخه جدید اسنپ - امکانات جدید برای اپلیکیشن کاربردی اسنپ

به روز رسانی جدید نرم افزار چند کاره داخلی

سوپر اپلیکیشن اسنپ به روز رسانی جدیدی ارائه کرده است. طبق گفته گروه طراحی، نسخه جدید اسنپ ویژگی های بیشتری دارد و خدمات بیشتری به کاربران ارائه می کند. از تغییراتی که در این نسخه اعمال شده است، می توان به تغییرات ظاهری نرم افزار اشاره کرد. در واقع ظاهر این برنامه ارتقا و بهبود یافته است.

اسنپ اولین تاکسی اینترنتی کشور بود که در پنج سال گذشته، از یک اپلیکیشن دریافت تاکسی به یک سوپر اپلیکیشن برای ارائه خدمات متنوع بدل شده است. برنامه ای که با ورود به آن می توان پا به دنیای مدرن امروز گذاشت؛ و بسیاری از نیازهای روزانه را به صورت سریع و راحت برطرف نمود. این امکانات در روزهای قرنطینه ای کرونا هم کمک بسیاری به شهروندان نمود.

نسخه جدید اسنپ - امکانات جدید برای اپلیکیشن کاربردی اسنپ

نسخه جدید اسنپ – امکانات جدید برای اپلیکیشن کاربردی اسنپ

دسترسی آسان به خدمات در نسخه جدید اسنپ

طراحان این برنامه که میان کاربران هم محبوب شده است، به دلیل وجود سرویس های چندگانه در این برنامه تغییراتی در رابط کاربری ایجاد نموده اند. این تغییرات به کاربر برای دسترسی راحت تر به خدمات کمک می کند. در واقع در نسخه جدید، از همان صفحه ابتدایی تمام خدمات زیر پوشش اسنپ در دسترس حواهد بود. همچنین بستر برای اضافه شدن خدمات جدید در این سوپر اپلیکیشن نیز فراهم شده است.

اسنپ کلاب

طبق اعلام شرکت اسنپ، یکی از خدماتی که قرار است به زودی توسط این اپلیکیشن ارائه شود، اسنپ کلاب خواهد بود. هر چند این شرکت هنوز اطلاعاتی راجع به خدمت جدیدش منتشر نکرده اما به نظر می رسد این ویژگی هم چیزی درباره کسب امتیاز با استفاده از سرویس های گوناگون اسنپ باشد.

نسخه جدید وب‌ اپلیکیشن اسنپ هم در راه است و به زودی در اختیار کاربران قرار می گیرد. این اپلیکیشن قابلیت های بیشتری را به کاربران عرضه خواهد کرد. از آن جمله می توان به بازطراحی کامل رابط کاربری، پشتیبانی از احراز هویت دو‌مرحله‌ای، اضافه‌شدن زمان تقریبی رسیدن راننده به مسافر و پشتیبانی از زبان انگلیسی اشاره کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان