نعیمه نظام دوست – سینما ارث پدر هیچکس نیست

  • توسط حسینی رضایی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۳

بازیگر طنزی که علاقه مند به نقش جدی است

نعیمه نظام دوست بازیگر تلوزیون و سینمای کشورمان که معمولا در نقش های طنز و یا برنامه های مربوط به کودکان ایفای نقش کرده است در مصاحبه ای گفت: « به شخصه علاقه شدیدی برای بازی در آثار جدی دارم، البته سال ها پیش یک کار جدی بازی کردم اما مدت‌ هاست تنها برای آثار کمدی به من پیشنهاد می‌ شود، نه اینکه بازی در آثار کمدی را دوست نداشته باشم اما از پذیرش نقش‌ های جدی بسیار استقبال می‌ کنم.

نقش جدی را خیلی دوست دارم

نعیمه نظام دوست در ادامه صحبت های خود افزود: از کارگردانان و تهیه کنندگان می خواهم که به من اعتماد کرده و نقشی جدی و تراژیک را به من بسپارند. زیرا خیلی دوست دارم چنین نقشی را بازی کنم و سال هاست که این موضوع دغدغه ی ذهنی من است. به شخصه قول می‌ دهم اگر کارگردانی برای نقشی جدی به من اعتماد کند تمام تلاشم را برای ایفای درست و عالی آن انجام خواهم داد. بعد از سال ها فعالیت در عرصه بازیگری می‌ خواهم خودم را با ایفای نقشی جدی به چالش بکشم، همواره در بازیگری مشغول یادگیری هستم و به نظرم ایفای نقشی جدی به این یادگیری بسیار خواهد افزود.

تاسف برای عدم استفاده کارگردانان از هنرمندان قدیمی

متاسفم که بازیگران بسیاری خانه نشین شده‌ اند، قول می‌ دهم اگر کارگردانان از بازیگران قدیمی و میانسال استفاده کنند برکت به کارشان می‌ آید، به شخصه دیده‌ ام که بازیگران پیشکسوت چقدر از پیشنهادات بازی خوشحال می‌ شوند و دعای خیر می‌ کنند، می‌خواهم به دوستان سینمایی بگویم که ما هم رفتنی هستیم، سینما ارث پدر هیچ کسی نیست پس فکر نکنیم که همیشه این سینما برای عده ای خاص خواهد ماند. من نمی‌ گویم که بازیگران سینما کم کار شوند و یا کار نکنند، اما کارگردانان می‌ توانند در کنار بازیگران چهره چند بازیگر خوب و قدیمی بیاورند. باور نمی‌ کنید که این بازیگران دستمزد زیادی هم ندارند و مطمئنم که حضورشان باعث خیر و برکت در سینمای ایران می‌شود.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان