نماینده ابهر – من بیمه ابوالفضل (ع) هستم ماسک نمی‌زنم

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۲

من بیمه ابوالفضل (ع) هستم ماسک نمی‌زنم

دلیل نماینده ابهر برای ماسک نزدن: من بیمه ابوالفضل (ع) هستم. نماینده ابهر در مجلس اظهار کرد: رعایت موارد بهداشتی و پروتکل‌ها در شرایط کرونایی جای خود دارد اما همان چیزی رخ می‌دهد که مقدر خداوند است و باید رخ دهد.

نماینده ابهر – من بیمه ابوالفضل (ع) هستم ماسک نمی‌زنم

این سخنان نماینده ابهر حکایت عبید زاکانی را روایت می کند که ایشان نقل کردند: خورجین شخصی را دزدیدند و اموال او که در خورجین بود بر باد رفت. مردمان گفتند: سوره ی یاسین بخوان که با خواندن آن مال پیدا شود! گفت: کل قرآن یک جا درون خورجین بود.

ماسک عجیب رئیس جمهوری

ماسک سازگار با ترتیب و‌ نظم محاسن روحانی هم امروز مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود. در واقع ماسک جديد حسن روحانی، که در جلسه امروز هماهنگی اقتصادی دولت به صورت زده، واکنش‌های بسیاری را برانگیخت. در زیر برخی کامنت‌‌های کاربران شبکه توییتر را می‌خوانید:
* تمام تلاش های دولت در کنترل همه گیری، نرخ ارز، تورم،فلاکت اکثریت جامعه، ثروت اندوزی اقلیت خودی و رونق تولید همان نتیجه را دارد که این ماسک بدون کش پائین می تواند در برابر ویروس کرونا مقاومت کند،مقاومتی کمتر از هیچ، چرا روحانی این چنین با خود جفا می کند!؟، جوابی ندارم.
* در تاریخ خواهیم نگاشت روز پس از خودکشی یک کودک ۱۲ ساله به دلیل نداشتن یک گوشی هوشمند رئیس جمهور آنقدر زیبایی ظاهریش برایش اهمیت داشت که دستور دادند برایشان ماسک طراحی کنند.

* خوب بهتر بود نزند، چون وقتی نفس می کشد و حرف می زند کاملا ویروس را هم دفع و هم جذب کند،… ساده ترین مشکلات مردم را نمی‌توانند تاب بیاورند از بس در ناز و نعمت بودند
* کلا ماسک تاثیر ناچیزی داره. بیشتر برای اینکه که فرد آلوده کمتر منتقل کنه اما تو ازدحام و شلوغی همین ها بی تاثیره. اصل موضوع فاصله هست که تو ایران نشدنیه. همه جا ازدحام داریم.
* مدل ریش آقا را بهم می‌زد، باید این تافته جدا بافته گل سر سبد متمایز از مردم باشد، از بس ولی نعمت است.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان