نون خ ۳ – اکبر عبدی به جمع بازیگران نون خ ۳ اضافه شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۴
نون خ 3 - اکبر عبدی به جمع بازیگران نون خ 3 اضافه شد

اکبر عبدی در مجموعه پرطرفدار تلویزیون

مجموعه نون خ ۳ در حال ساخت است. تاکنون دو فصل از این مجموعه از شبکه اول سیما پخش شده که مورد توجه طیف زیادی از مخاطبین قرار گرفته است. حالا خبر رسیده هنرمند نامی کشور اکبر عبدی هم به گروه بازیگران این مجموعه اضافه شده است. او این روزها مشغول انجام تست گریم و لباس برای این سریال است تا به زودی جلوی دوربین سعید آقاخانی برود.

نون خ 3 - اکبر عبدی به جمع بازیگران نون خ 3 اضافه شد

نون خ ۳ – اکبر عبدی به جمع بازیگران نون خ ۳ اضافه شد

نون خ ۳

فصل اول این مجموعه در مورد برداشت محصول تخمه و فصل دوم در مورد انار بود. گفته شده در فصل سوم هم فعالیت در معدن و محیط زیست قرار است تا خط و محور اصلی داستان باشد.

فصل دوم این سریال نورورز ۹۹ از شبکه اول سیما پخش شد. طبق اخبار واصله فصل بعدی هم در نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن خواهد رفت. البته برخی شنیده ها هم حاکی از این است که اگر در نوروز ۱۴۰۰ پاینخت پخش شود، مجموعه نون خ برای ماه رمضان پخش خواهد شد.

فصل دوم به نسبت فصل اول طراحی های شخصیت بهتر و جزئیات بیشتری هم داشته است. بسیاری از ایرادات فصل اول در این فصل دیده نمی شد.

بیشترین دلیل محبوبیت و جذابیت این مجموعه داستان های روزمره و برخواسته از میان مردم  می باشد. استفاده از بازیگران بومی و پرداختن به مشکلات مردم منطقه هم این کار را تبدیل به یکی از محبوب ترین سریال ها در سال های  اخیر تلویزیون کشور کرده است.

این مجموعه در فصل های گذشته با هنرمندی بازیگرانی چون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، میرطاهر مظلومی، شقایق دهقان، علی صالحی، حمید لولایی، سیروس میمنت، پاشا جمالی، مجید یاسر، سیدعلی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی پهش شده است. حالا اضافه شدن اکبر عبدی هم میتواند جذابیت های این سریال را بیش از پیش نماید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان