هشدار پلیس – برخورد با عرضه کنندگان قیمت های دروغین

  • توسط زینب رحیمی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۴
هشدار پلیس - برخورد با عرضه کنندگان قیمت های دروغین

برخورد با عرضه کنندگان قیمت های دروغین ارز و خودرو

هشدار پلیس به عرضه کنندگان قیمت دروغین ارز و خودرو ، رئیس پلیس تهران بزرگ سردار حسین رحیمی در برنامه ای تلویزیونی اظهار کرد: عده ای سودجویان با مطرح شدن بحث FATF برای بالا بردن نرخ دلار اقدام کرده اند. افراد سودجو هشدار پلیس را جدی بگیرند و منتظر برخورد شدید دستگاه انتظامی و قضائی باشند.

سردار رحیمی افزود: این اقدامات گناه بزرگ و کمک به آمریکا است. امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به مردم ایران می باشد. برخورد جدی با دلالان ، سوداگران و افرادی که در فضای مجازی به دنبال ارائه قیمت های دروغین ارز و خودرو هستند ، در انتظار این گونه افراد است و در دستور کار پلیس قرار دارد.

هشدار پلیس - برخورد با عرضه کنندگان قیمت های دروغین

هشدار پلیس – برخورد با عرضه کنندگان قیمت های دروغین

 آماده باش پلیس امنیت

سردار رحیمی در ادامه صحبت هایش به چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: پلیس امنیت و پیشگیری مار خودشان را برای برخورد با فروشندگان غیر مجاز و خطرناک مواد محترقه آغاز کرده است و در ارتباط با این زمینه کشفیات خوبی نیز داشته ایم.

وی افزود: در ایام پایانی سال تلاش پلیس مضاعف می شود و مراکز خرید نیز تحت پوشش انتظامی قرار می گیرند، در اسفند ماه به کسبه اجازه یک ساعت فعالیت بیشتر داده می شود و مجاز خواهند بود تا ساعت یک بامداد در تهران فعال باشند.

رئیس پلیس تهران بزرگ سردار رحیمی در پایان صحبت هایش گفت: با توجه به اینکه در هفت نقطه تهران بازار های شب عید برپا می شود برای فراهم سازی آرامش و امنیت مردم عزیزمان آمادگی کامل را داریم.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان