هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا – زمان بازی ایران و عراق

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۳
  • ۴۶ بازدید

هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا

در شرف بازی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا  بدین شرح بود که هیچگونه فعالیت سیاسی درگیر این بازی نشود. همچنین فدراسیون آسیا تذکری داد مبنی بر اینکه بازیکنان تیم عراق نباید صورت خود را با ماسک بپوشانند. این رفتار نشانه ای از اعتراضات اخیر مردم عراق نسبت به سیاست های این کشور است.

هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا - زمان بازی ایران و عراق

هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا – زمان بازی ایران و عراق

کنترل تماشگران هنگام ورود به ورزشگاه

طی جلسه ای بین مسئولان سفارت کشورهای عراق و اردن و فدراسیون فوتبال عراق تصمیم بر این شد تا در هنگام ورود تماشگران به ورزشگاه کنترل بیشتری صورت گیرد.از جمله کنترل بنرها که حاوی شعارهای سیاسی نباشند و همینطور تشویق تماشاگران حاوی پیام های سیاسی نباشد.

زمان بازی ایران و عراق

زمان بازی ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه بیست و سوم آبان ماه میباشد. این رقابت ها برای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا در اردن است.در حال حاضر تیم ملی کشورمان با ۶ امتیاز در رده سوم گروه c رقابت های جام جهانی است.

این مسابقه به دلیل ناامنی های اخیر عراق با رای فیفا به کشور اردن منتقل شده است.

شناخت عراقی ها بیشتر از ماست

در آستانه بازی امروز کمی به شناخت تیم ها از یکدیگر میپردازیم. بدون شک شناخت عراقی ها بیشتر ازماست. آنها بشار رسن را در پرسپولیس دارند که در تیم باشگاهی خود با گروهی از ملی پوشان ما همبازی است. شرایط لیگ فوتبال ایران و بازیکنان ایرانی را می شناسد. قطعا از او در این دیدار بهره خواهند برد.

این در حالی است که متاسفانه تیم ملی ایران شناخت کمتری از انها دارد. هیچ بازیکنی از  ایران در لیگ عراق بازی نمی کند و این تیم را خیلی خوب هم نمی شناسیم. این موضوع می تواند برای تیم ملی ایران نگران کننده باشد.

از آخرین پیروزی ایران بیش از ۴ سال میگذرد

با توجه به آنکه از آخرین برد تیم ملی فوتبال ما برابر تیم عراق بیش از۴ سال و ۱۰ ماه میگذرد امیدواریم امروز این روند شکسته و با در نظر گرفتن اینکه دیدار برگشت دو تیم در خرداد سال ۹۹ برگزار می‌شود،طلسم عراقی ها ۵ ساله نشود.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان