هنر شفاف اندیشیدن – کتاب صوتی با صدای عادل فردوسی پور

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۱

کتاب صوتی با صدای عادل فردوسی پور

کتاب هنر شفاف اندیشیدن نوشته‌ی رولف دوبلی است. این نویسنده تا کنون چندین کتاب درزمینه‌ی روانشناسی و روان‌شناختی منتشر کرده است. هنر شفاف اندیشیدن در سال ۱۳۹۴ از سوی نشر چشمه به چاپ رسید. مترجمین آن بهزاد توكلي نیشابوری، عادل فردوسی پور و علی شهروز ستوده بوده اند. حالا کتاب صوتی این اثر با صدای عادل فردوسی پور منتشر شده است. این کتاب صوتی را می توانید از فیدیبو تهیه نمایید.

هنر شفاف اندیشیدن - کتاب صوتی با صدای عادل فردوسی پور

هنر شفاف اندیشیدن – کتاب صوتی با صدای عادل فردوسی پور

درباره هنر شفاف اندیشیدن

افرادی که دوست دارند درباره روانشناسی اطلاعات کسب کنند، آنهایی که نمی خواهند یک اشتباه را مکررا تکرار نمایند و کسانی که می خواهند قدرت تصمیم گیری خود را افزایش دهند، می توانند از مطالب این کتاب بهره ببرند. در واقع هدف این کتاب، این است تا راهکارهایی برای رفع مشکلات روزانه ارائه دهد. برای اینکه بتوانیم تصمیم های منطقی و درست بگیریم. دوبلی برای نگارش این کتاب از مجموعه کاملی از اشتباهات رایج افراد و وقایع زندگی روزمره استفاده کرده است.

نویسنده در این کتاب توصیه می‌کند دلایل شکست و عدم موفقیت را نیز بهتر است بررسی کنید. او در این اثر اشتباه‌های متداول و موانعی که بر سر راه منطق انسان قرار می‌گیرد را آورده است و به خواننده در راه شفاف اندیشی کمک می‌کند.

کتاب صوتی

صدای فردوسی پور همه را به یاد مسابقات فوتبال و روزهای تلخ و شیرین فوتبال ملی و بین المللی می اندازد. اما چند سالی است او در قامت مترجم هم میان جماعت اهل مطالعه کشور جایگاهی برای خود کسب کرده است. کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن با صدای این گوینده با سابقه ورزشی کشور، که یکی از مترجمین این کتاب هم بوده؛ بسیار پرفروش و پرطرفدار شده است. این کتاب با بهره گیری از ادبیاتی ساده و روان و البته غافلگیر کننده برای بهبود زندگی مخاطب خود راه های مختلفی ارائه می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان