وضعیت نهایی پرونده حسین فریدون و مهدی جهانگیری

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۲
وضعیت نهایی پرونده حسین فریدون و مهدی جهانگیری

وضعیت نهایی پرونده حسین فریدون و مهدی جهانگیری، درخصوص پرونده برادر رئیس جمهور آقای حسین فریدون، دادگاه بدوی رای را صادر و در تجدید نظر در نوبت است، تا رای نهایی را صادر نماید و در مورد پرونده برادر معاون اول رییس جمهور آقای مهدی جهانگیری این پرونده در مرحله دادسرا است و قرار شده روند رسیدگی به آن تسریع شود چراکه قدری کند بوده است و بزودی در دادسرا تصمیم نهایی گرفته می شود.

پرونده مربوطه به طرح اشراق و بانک گردشگری این افراد به دادگاه مخصوص مفاسد اقتصادی ارجا شده و نیز در دادگاه تجدید نظر وقت دادگاه مشخص گردیده است. در ارتباط با هر دو پرونده در خواست رسیدگی سریعتر اعلام گردیده بود ولی متاسفانه در حال حاضر هنوز رسیدگی و تجدید نطر به این پرونده ها صورت نگرفته است.

در انتهای خبر میپردازیم به سخنان سیدحسین نقوی حسینی، سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی که با تأکید فراوان گفتند: مقابله قاطع با زمین‌خواری، چپاول اموال مردم و همچنین لزوم مقابله با مفاسد در خودِ قوه قضائیه از الزامات می باشد. البته طبق فرموده ریاست محترم قوه قضاییه رسیدگی به چنین پرونده هایی باید به سرعت و با لزوم اصمیم گیری بالا صورت گیرد مه قوه اجرایی نیز سعی در انجام این وظالیف دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان