X4 – تولید رسمی جدیدترین کراس‌اوور جک با طراحی جدید

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۹

تولید رسمی جدیدترین کراس‌اوور جک

X4 جدیدترین کراس‌اوور شرکت چینی جک به شمار می رود که در ماه ژوئن به صورت علنی و رسمی به بازار چین عرضه خواهد شد. در حالی که مدت زیادی از معرفی جک X7 توسط کمپانی جک نگذشته اکنون می بینیم که یکی دیگر از محصولات این نشان، در سری X، تست های فنی را گذرانده و به زودی تولید رسمی آن  شروع می شود. با دیدن کانسپت های ارائه شده از جک در سال های اخیر این احتمال وجود دارد که این کمپانی در پی آن است که سبکی منحصر به خود را در تولید به کار گیرد. اولین محصولی که با همین سبک جدید طراحی شد سدان A5 بود و پس از آن جک X7 و حالا نوبت به کراس اوور کامپکت سری X رسیده است یعنی جک X4..

ویژگی های جدیدترین کراس‌اوور شرکت چینی جک

X4 – تولید رسمی جدیدترین کراس‌اوور جک با طراحی جدید

ویژگی بارز این خودرو زبان طراحی جدید آن است که پیش‌ازاین در محصولات قبلی جک وجود نداشت. در جلوی X4 جلوپنجره نواری باریکی با تریم کرومی به چشم می‌خورد که چراغ‌های باریکی به آن متصل شده است. البته این‌ها دی‌لایت هستند و چراغ‌های اصلی کمی پایین‌تر در طرفین ورودی هوای بزرگ میانه سپر جای گرفته‌اند.

دو خط کمر با جهت حرکت مخالف هم، روکش‌های پلاستیکی اطراف دهانه گلگیرها و بخش پایینی درها و ستون‌های B و C مشکی‌رنگ برای ایجاد طرح سقف شناور، از ویژگی‌های پروفیل جانبی کراس‌اوور جدید جک هستند. دو خط کمر با جهت حرکت مخالف هم، روکش‌های پلاستیکی اطراف دهانه گلگیرها و بخش پایینی درها و ستون‌های B و C مشکی‌رنگ برای ایجاد طرح سقف شناور، از ویژگی‌های پروفیل جانبی کراس‌اوور جدید جک هستند.

در عقب ماشین هم چراغ‌های افقی باریکی به چشم می‌خورد که با یک نوار LED به هم متصل شده و تقارنی را با فرم جلوپنجره و دی‌لایت‌های جلو ایجاد کرده‌اند. X4 با ۴,۴۱۰ میلی‌متر طول، ۱,۸۰۰ میلی‌متر عرض و ۱,۶۶۰ میلی‌متر ارتفاع، کراس‌اووری کامپکت محسوب می‌شود. فاصلهٔ محوری این خودرو هم برابر با ۲,۶۲۰ میلی‌متر است. جک در کابین X4 از طرح رنگ تمام مشکی استفاده کرده و قسمت‌های مختلفی را با استفاده از کروم تزئین کرده است. غربیلک فرمان سه پرۀ چندمنظوره، صفحه‌نمایش مرکزی ۱۰.۲۵ اینچی برای سیستم اطلاعاتی-سرگرمی و یک LCD در میانهٔ صفحه آمپر هم از دیگر ویژگی‌های داخلی قابل‌توجه این کراس‌اوور چینی هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان