پرخاشگری بازیکن جنجالی پرسپولیس

  • توسط حق زاد
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۲

پرخاشگری بازیکن جنجالی پرسپولیس

شجاع خلیل‌زاده با اینکه توانایی های فنی زیادی دارد ولی  یک بازیکن عصبی است کهعصبانیت این بازیکن جنجالی در زمین مسابقه بارها باعث دردسر شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام: پرخاشگری بازیکن جنجالی پرسپولیس 

شجاع خلیل‌زاده مرتب قول می‌دهد که در رفتارش تجدید نظر کند ولی متاسفانه خبری نیست .   ازآنجایی که  دامنه پرخاشگری های شجاع خلیل زاده از مسابقه های رسمی به بازی های درون تیمی کشیده شده است اوضاع نگران کننده تر شده است.

طی جند روز گذشته سه سوءرفتار از شجاع  خلیل زاده در  تمرین پرسپولیس گزارش شده که بسیار عجیب بوده است.

علت پرخاشگری شجاع خلیل زاده

شجاع در یکی از جلسات تمرینی یا علیرضا بیرانوند بگو مگو کرد ، و بعد از آن با وحید امیری جنجال درست حسابی یه پا کرد . و با کریم باقری که داور بازی بود جرو بحث کرد و در اخر در مسابقه دوستانه که با فولاد داشتند به خاطر اینکه اعتراض بیش از حد کرده بودن در بازی کارت قرمز گرفت . و یک روز بعد شجاع در بازی با نساجی پنالتی داد و کارت زرد گرفت.

این اتفاقات در طول یک هفته رخ داده . همه این اتفاقات همزمان شده بود با خروج سروش رفیعی از لیست پرسپولیس و میشود حدس زد که علت رفتار شجاع خلیل زاده حذف نزدیکترین دوستش سروش رفیعی میباشد .

شجاع در دو مصاحبه به انتقاد از مدیران باشگاه پرداخت .رفتاری که اصلا با استانداردهای فونبال حرفه ای تطبیق ندارد. این قبیل رفتارهای شجاع اگر ادامه پیدا کند، ادامه تعامل با او را برای باشگاه غیرممکن خواهد کرد.

گابریل کالدورن  اگر پرخاشگری‌های شجاع در زمین بازی ادامه بیابد، ممکن است تصمیم دیگری برای خط دفاعی تیمش بگیرد.

با این شرایط هر کس دیگری جای شجاع بود زودتر تغییر رویه می‌داد  و پاسوز کسی نمیشد .پس شاید بهتر باشد شجاع هم موضوع را فراموش کند تا شرایط بهتر شود .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان