پرستار – حافظ جان یا سارق اموال

  • توسط زینب رحیمی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۷
پرستار - حافظ جان یا سارق اموال

پرستاری که سارق اموال بود

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در ارتباط با پرستار ی که سارق اموال بود گفت: دهم دی ماه پرونده شکایت یکی از شهروندان به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس برای پیگیری به پلیس آگاهی پایگاه چهارم ارسال شد.
نثاری در روند پیگیری این پرونده گفت: شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی عنوان داشت ؛ حدود ۱۰ روز قبل برای انجام امور منزل خود در یکی از شبکه های اجتماعی برای استخدام یک پرستار آگهی درج کردم. چند نفر تماس گرفتند ولی به دلایل مختلف به توافق نرسیدیم و در نهایت فردی در هفتم دی ماه تماس گرفت و در صحبت های اولیه به توافق رسیدیم و قرارشد روز بعد هنگام عصر برای کار به منزل من بیاید و شروع به کار کند.

پرستار - حافظ جان یا سارق اموال

پرستار – حافظ جان یا سارق اموال

اظهارات شاکی پرونده

شاکی در ادامه گفت: در زمان مقرر دو خانم حدود ۲۰ و ۳۰ ساله به منزلم مراجعه و خود را سهیلا و سمیرا معرفی کردند.سهیلا خود را پرستار معرفی کرد و گفت سمیرا دخترخاله اش است و از شهرستان آمده و فردا به شهرستان باز می گردد.سهیلا با رضایت من شروع به کار کرد و با انجام کارهایی رضایتم را جلب نمود. پس از خوردن شام در میان صحبت های خود در خصوص محل نگهداری طلاها و وجوه نقد از من سوالاتی شد و من بی خبر از نیت آن دو نفر به سوالاتشان پاسخ دادم و اطلاعاتی را در اختیارشان قرار دادم.

پس از اتمام کار روزانه، آن ها به اتاق مخصوص پرستار رفتند و من هم در اتاق خود خوابیدم.صبح بعد از اینکه از خواب بیدار شدم سهیلا و سمیرا زودتر از من بیدار شده بودند و صبحانه را آماده کرده بودند.لیوان دم نوشی برای من آماده شده بود و خودشان چای ساده خوردند. ده دقیقه پس از خوردن دم نوش بی هوش شدم و زمانی که به هوش آمدم آن دو نفر با کارتنی در حال خروج از منزلم بودند. من به خیابان رفتم و دیدم که با یک دستگاه پراید متواری شدند.

روند رسیدگی به پرونده پرستار  سارق

کارآگاه مرتضی نثاری افزود: پس از اظهارات شاکی دوربین های مداربسته محل سرقت چک شد. پس از بررسی موفق شدند تصاویر سارقان و شماره پلاک خودروی پراید را استخراج کنند. در تحقیقات مشخص شد تاکسی اینترنتی بوده است و با سارقین ارتباطی ندارد و با توجه به درخواست، آن ها را به مقصد در خیابان دماوند برده است.

نثاری گفت: با توجه به اطلاعات به دست آمده و تحقیقات میدانی به عمل آمده هر دو متهم شناسایی و در شانزدهم بهمن ماه دستگیر شدند.

در تحقیقات اولیه منکر سرقت شده، ولی با توجه به مدارک مجبور به اعتراف شدند و سهیلا بیان داشت موضوع سرقت را با خواهرم در میان گذاشتم و نقشه سرقت را طراحی نمودیم و با برنامه قبلی به منزل شاکی مراجعه نمودیم و اموال با ارزش وی را سرقت کردیم و در منزل پدرم مخفی نمودیم.

سرهنگ نثاری در پایان ادامه داد: با توجه به کامل شدن تحقیقات و اعتراف روشن متهمین به جرم و کشف اموال مسروقه، به دستور مقام قضایی هر دو متهم طی قرار قانونی روانه زندان شدند.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان