پزشکان معالج ترامپ – اظهارات متفاوت پزشکان درباره سلامتی ترامپ

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۱۳

 منابع آگاه درباره سلامتی ترامپ

پزشکان معالج ترامپ نظرات متفاوتی درباره سلامتی وی اظهار کردند. شان کانلی، پزشک معالج ترامپ، اعلام کرد که حال رئیس جمهوری آمریکا مساعد است. ولیکن طبق گزارش برخی منابع، ترامپ پس از بروز مشکلات تنفسی به بیمارستان انتقال یافته و وضعیت او نگران کننده بوده است. شان کانلی، پزشک معالج دونالد ترامپ روز شنبه ۱۲ مهر در گفتگوی خبری اعلام کرد: «حال رئیس جمهوری امروز صبح خیلی خوب بود. ترامپ کمی سرفه، گرفتگی بینی داشته و از خستگی رنج می‌برد و با وجود این علائم وضعیت او بهبود یافته و پزشکان از پیشرفتی که در درمان ترامپ حاصل شده خوشحالند.»

دونالد ترامپ در توئیت خود از زحمات کادر پزشکی قدردانی کرد و اعلام کرده است که حالش خوب است. وی نوشت پزشکان ، پرستاران و همه افرادی که در مرکز پزشکی والتر رید و سایر موسسات هستند شگفت آورند و با کمک آنها حالش خوب شده است. رئیس جمهوری آمریکا در ادامه تاکید کرده است که در ظرف شش ماه گذشته پیشرفت چشم‌گیری در مبارزه با کرونا حاصل شده است. انتقال ترامپ به بیمارستان نظامی در شرایطی صورت گرفته است که پیش از آن کادر پزشکی کاخ سفید اعلام کرده بود، نشانه‌های ابتلا رئیس جمهوری آمریکا به بیماری کووید-۱۹ خفیف بوده است.

اندکی پس از کنفرانس مطبوعاتی پزشک معالج ترامپ، یک منبع آگاه که نامش ذکر نشده به خبرنگاران گفته است که برخی از علائم ترامپ طی ۲۴ ساعت گذشته بسیار نگران کننده بوده اما پس از بستری شدن در بیمارستان حالش بهتر شده است. به گفته این منبع آگاه روند بهبودی ترامپ به طور کامل آغاز نشده و ۴۸ ساعت آینده برای درمان رئیس جمهوری یک مرحله مهم است.

مشکل تنفسی ترامپ

ترامپ روز جمعه مشکل تنفسی داشت و سطح اکسیژن در خون او کاهش یافته بود. پزشکان معالج به او اکسیژن وصل کردند و سپس تصمیم گرفتند او را به بیمارستان والتر رید منتقل کنند تا در صورت بروز عوارض بتوانند درمان بهتری داشته باشند.کاخ سفید نیز پیش از این گفته بود که انتقال ترامپ به بیمارستان کاملاً یک اقدام پیشگیرانه بوده است.شان کانلی پزشک معالج ترامپ از پاسخ دادن به سوالاتی در مورد وصل شدن دستگاه اکسیژن به ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی صحبتی نکرد اما در ادامه  اظهار کرد که دستگاه اکسیژن به رئیس جمهور پنجشنبه، جمعه یا شنبه در زمانی که تیم پزشکی او حضور داشته وصل نشده است.

پزشکان معالج ترامپ – اظهارات متفاوت پزشکان درباره سلامتی ترامپ

او در مورد اینکه آیا ترامپ در زمانی دیگر اکسیژن اضافی دریافت می‌کرده است یا خیر توضیحی نداده است. کانلی تاکید کرد اکسیژن خون ترامپ آخرین میزان ۹۵ درصد بود.دکتر کانلی همچنین تاکید کرد فشار خون و سطح کلسترول ترامپ خوب است اما جزئیات بیشتری درباره میزان تب اولیه ترامپ فاش نکرد. بسیاری از پرسش‌های دیگر درباره سلامتی ترامپ بی‌پاسخ مانده‌اند زیرا کانلی و کادر پزشکی او پس از مدت کوتاهی به کنفرانس مطبوعاتی خاتمه دادند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان