جرج بوش پسر – پیام تبریک تنها رئیس‌جمهور اسبق جمهوریخواه به بایدن

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۹

پیام تبریک جرج بوش پسر به بایدن

جرج بوش پسر تنها ربیس‌جمهور سابق جمهوریخواه که در قید حیات است در پیامی به بایدن تبریک گفت. این درحالی است که دونالد ترامپ بر حق خودش در پیگیری شکایت‌ها و بازشماری آرا اصرار دارد، جرج بوش پسر در خصوص انتخابات در پیامی نوشت رقابت ۲۰۲۰ به طور اساسی منصفانه بود و نتیجه آن واضح است.

بوش با این تبریک نخستین رئیس‌جمهور پیشین  از حزب جمهوریخواه است که بر خلاف رویه ترامپ، رئیس‌جمهور از حزب متبوعش، در نپذیرفتن شکست در انتخابات، به جو بایدن تبریک گفته است.

جرج بوش پسر – پیام تبریک تنها رئیس‌جمهور اسبق جمهوریخواه به بایدن

بوش در بیانیه‌ منتشر شده گفت: «من با وجود تفاوت‌های سیاسی با جو بایدن او را مرد خوبی می‌دانم که از فرصت به دست آمده برای رهبری کشور برای اتحاد کشورمان استفاده خواهد کرد.

رئیس‌جمهور منتخب تاکید کرد که با وجود اینکه به عنوان نامزد دموکرات‌ها در انتخابات شرکت کرده است، برای همه آمریکاییان حکمرانی خواهد کرد.

من همان چیزی را به او گفتم که به رئیس‌جمهورها ترامپ و اوباما گفته بودم: برای موفقیتش دعا می‌کنم و قول می‌دهم به هر شیوه‌ای که می‌توانم به او کمک کنم.»

تبریک جرج بوش پسر به ترامپ پس از بایدن

بوش در بیانیه مذکور به ترامپ به خاطر کارزار قاطعانه‌اش و دست‌آورد فوق‌العاده سیاسی به دست آوردن رای بیش از ۷۰ میلیون آمریکایی، بیشترین رای در تاریخ آمریکا در رده دوم پس از جو بایدن تبریک گفت.

بوش گفت: «مردم آمریکا سخن گفته‌اند و صداهایشان را از طریق جمهوریخواهانی در سطوح متفاوت دولت برگزیده‌اند، به گوش ما خواهند رساند.»

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان