سیدمحمد میرمحمدی – قربانی کرونا در مجمع تشخیص مصلحت نظام

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۲

سیدمحمد میرمحمدی درگذشت..

سیدمحمد میرمحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز صبح مورخ ۱۲ اسفند ۹۸ در بیمارستان مسیح دانشوری دار فانی را وداع گفت. سیدمحمد میرمحمدی مدتی پیش در حالت کما قرار گرفت و به کما رفتن وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا تکذیب شده بود.

طبق اخبار رسیده فوت میرمحمدی در اثر ابتلا به کروناویروس اعلام شده است. مادر وی که خواهر آیت‌الله شبیری زنجانی از مراجع تقلید بوده است نیز چندی پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دنیا رفتند.

سوابق سیاسی سیدمحمد میرمحمدی

میرمحمدی – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

میرمحمدی در سال ۱۳۲۷ در قم متولد شد. وی طی سال‌های گذشته کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است و خدمات ایشان در کادر سیاسی و اداری قابل تحسین است.وی نماینده حوزه انتخابیه قم در مجلس ششم و هفتم بود و در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد.

وی رئیس دفتر ویژه آیت الله خامنه‌ای در دوران ریاست جمهوری، عضویت در شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی، رئیس دفتر رئیس جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجانی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری  که به مدت ۱۴ سال  در این ارگان خدمت کرد.

وی همچنین دبیرکلی حزب تمدن اسلامی بود که همه این موارد  صرفاً بخشی از سوابق سیاسی و اداری میرمحمدی در طول سالیان گذشته به شمار می‌رود.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان