• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • کادیلاک اسکالید مدل ۲۰۲۱ – سوپرلوکس خودروهای شاسی بلند ساخت آمریکا

کادیلاک اسکالید مدل ۲۰۲۱ – سوپرلوکس خودروهای شاسی بلند ساخت آمریکا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۶

رونمایی از جدیدترین خودروی کمپانی آمریکایی کادیلاک

کادیلاک اسکالید مدل ۲۰۲۱ به عنوان جدیدترین مدل خودروی شاسی بلند لوکس طی روزهای اخیر در مراسمی در ایالت کالیفرنیا رونمایی شده است. این خودروی شاسی بلند در همواره لیست لوکس ترین شاسی بلند های دنیا بوده است.هرچند از معرفی نسل چهارم این شاسی بلندساخت آمریکا زمان زیادی گذشته است ولیکن این کمپانی آمریکایی در نهایت  از نسل پنجم و جدید اسکالید برای سال ۲۰۲۱ رونمایی کرد.

ویژگی های کادیلاک اسکالید مدل۲۰۲۱

نسل پنجم کادیلاک اسکالید با چهره‌ای جدید آماده رقابت با هر شاسی بلندی در بازار خودرو است. کادیلاک اسکالید مدل۲۰۲۱ دارای اصلاحاتی کلی در ظاهر و شاسی‌های جدید است که با سیستم تعلیق عقب مستقل تکمیل می شود و  همراه با سیستم تعلیق عقب مستقل با دمپرهای قابل تنظیم و سیستم تعلیق هوای کاملا قابل تنظیم ارائه می شود. افزایش ارتفاع سواری این خودرو برای ایجاد حس آفرود و دیفرانسیل لغزش محدود کنترل الکترونیکی به عنوان گزینه های انتخابی خریداران در نظر گرفته شده است.

جدیدترین خودروی کمپانی آمریکایی کادیلاک

در قسمت جلو این خودرو یک جلوپنجره عظیم و بزرگ به همراه طراحی جدید چراغ‌ها و سپر قرار دارد.

چراغ های جدید LED ظاهری جذاب و شیک به این خودرو داده است. یک تریم کرومی از زیر چراغ‌ها شروع شده و کل جلوپنجره را پوشانده است. دیلایت‌های LED به صورت عمودی در کناره‌های سپر جا گرفته‌اند.

رینگ‌های ۲۲ اینچی جدید اسکالید و یک طراحی ساده ولی در عین حال لوکس در قسمت عقب این خودرو، اگزوزهای مربعی شکل بزرگ به همراه چراغ های شب رنگ افقی،  چراغ‌های عقب به صورت عمودی در کنارهم و آرم کادیلاک در وسط بخش عقب از ویژگی های بارز این خودرو است.

در داخل کابین صفحه نمایش خمیده و OLED بزرگ ۳۸ اینچی در اولین نگاه دیده می‌شود که تمامی این نمایشگر از تکنولوژی OLED استفاده شده و تراکم پیکسل آن‌ها دو برابر تلویزیون های ۴K است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان