کارت سوخت – باجه های پستی که مملو از کارت سوخت هستن

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

کارت سوخت های معطله در باجه‌های پست

کارت سوخت های معطله در باجه های پست، نکته ای بود که شهرام رضایی (مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی) در مورد آن، ظهر روز جمعه، ۲۴ آبان‌ماه در خبر سیما اظهار کرد: چند ماه است  که ما خواهش میکنیم همه صاحبان خودرو کارت هوشمند سوخت خود را دریافت کنند. اشخاصی که اقدام نکرده‌اند حتی روز جمعه نیز که دفاتر پلیس ۱۰+ باز بودند می‌توانستند درخواست دریافت کارت سوخت خودروی خود را اعلام کنند.

وی افزود: کلیه افرادی که درخواست کارت هوشمند خودروی خود را داده‌اند ولی هنوز دریافت نکرده اند می‌توانند از سایت POST.IR و یا EPOLICE.IR پیگیری کنند که کارت سوخت خودروی آنها در کدام باجه پستی است.

۷۳۰ هزار کارت سوخت معطله در باجه‌های پستی

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی،همچنین افزود: تا دیروز ۷۳۰ هزار کارت معطله در باجه‌های پستی وجود داشته. کسانی که کارت خودروی خود را دریافت نکرده‌اند، سهمیه ماهانه آنها تا ۶ ماه در کارتشان ذخیره می‌شود.

جامانده ها چه کنند

اگر شخصی تا کنون کارت خود را دریافت نکرده است به راحتی می‌تواند به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و درخواست خود را اعلام کند.کارهای مربوط به تحویل کارت به سرعت انجام میشود.و سهمیه بنزین ماهانه افراد در کارتشان ذخیره می‌شود و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

سوخت گیری با کارت جایگاه داران

محدودیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه داران به حالت پیشین بازگشته است.افرادی که هنوز کارت خودروی خود را دریافت نکرده‌اند می‌توانند با استفاده از کارت جایگاه‌داران روزانه ۶۰ لیتر بنزین ۳ هزار تومان سوخت‌گیری کنند، برنامه محدودیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران تنها به این دلیل بود که مردم کارت خود را دریافت کنند.

همچنین عرضه بنزین سوپر بدون سهمیه‌بندی و با قیمت هر لیتر سه هزار و پانصد تومان انجام میشود.

رمز کارت

تا پایان آذرماه چهار رقم آخر کد ملی کد ملی شخصی که نام او در پشت کارت درج شده است، به‌عنوان پیش فرض رمز کارت معتبر است.

تغییر قیمت حامل های دیگر

طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی،به غیر از بنزین و بنزین سوپر، قیمت حامل‌های دیگر تغییری نکرده است.

اندیشمند

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان