کارخانه لبنیات – آتش سوزی در شهر لبنیات میهن

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۲
کارخانه لبنیات - آتش سوزی در شهر لبنیات میهن

آتش سوزی در شهر لبنیات میهن

کارخانه لبنیات میهن عصر دیروز دچار سانحه و آتش سوزی شده است. انبار کارتن سایر مواد مصرفی این کارخانه ساعت ۱۸ روز گذشته دچار حریق شد. در واقع آتش‌سوزی از انبار مواد اولیه این کارخانه بوده است. طبق گزارشات دستگاه ها و تجهیزات این کارخانه آسیبی ندیده اند و خوشبختانه این حادثه هیچ آسیب جانی هم در پی نداشته نداشته است. خسارت تنها به بخش لوازم مصرفی مثل کارتن ها و مواد پلاستیکی وارد شده است.

کارخانه لبنیات - آتش سوزی در شهر لبنیات میهن

کارخانه لبنیات – آتش سوزی در شهر لبنیات میهن

علت آتش سوزی در کارخانه لبنیات

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در رابطه با علت وقوع این آتش سوزی گفته است: نیروهای متخصص آتش نشانی برای اعلام دقیق علت حادثه باید تمامی جوانب را به خوبی مورد بررسی قرار دهند. اما با بررسی های اولیه احتمال اتصال سیم های برق علت این آتش سوزی عنوان شده است.

کارشناسان بیمه هم برای بررسی میزان خسارات وارده باید بررسی ها و برآوردهای لازم را انجام دهند. همچنین اگر احساس نیاز شود تحقیقات پلیسی نیز در این رابطه انجام خواهد گرفت.

کارخانه میهن در شهرستان اسلامشهر در غرب استان تهران واقع شده که طی این حادثه از قسمت سوله های انبار نگهداری مواد اولیه و مواد مصرفی دچار خسارات مالی شده است.

برای اطفای این حریق عوامل آتش‌نشانی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر و ایستگاه‌های کمکی از تهران و چند شهر دیگر در محل حاضر شده و عملیاتی سنگین و چند ساعته را انجام دادند. عوامل انتظامی نیز در تمام مدت امنیت و نظم را در محل آتش سوزی تامین کرده بودند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان