کارخانه هوشمند – شروع به کار کارخانه جدید و هوشمند شیائومی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۵
کارخانه هوشمند - شروع به کار کارخانه جدید و هوشمند شیائومی

دهمین سالگرد تاسیس شرکت شیائومی

یازدهم آگوست به منظور دهمین سالگرد تاسیس، شیائومی یک رویدار برگزار نمود. در این رویداد مدیرعامل و موسس این مجموعه خبر راه اندازی کارخانه هوشمند در منطقه Yizhuang پکن را تایید نمود. او همچنین گفت که این کارخانه جدید فعالیتش را نیز آغاز کرده است. بنابراین گوشی های موبایل هوشمندی که اخیرا شیائومی معرفی نموده (می ۱۰ اولترا )، در این شعبه جدید تولید شده اند. سال گذشته لی جون اعلام کرده بود ساخت این مجموعه که به هوش مصنوعی و تکنولوژی ۵G مجهز است، شروع شده است.

کارخانه هوشمند - شروع به کار کارخانه جدید و هوشمند شیائومی

کارخانه هوشمند – شروع به کار کارخانه جدید و هوشمند شیائومی

راه اندازی کارخانه هوشمند

۹ ماه پس از اعلام مدیرعامل شیائومی این کارخانه به بهره برداری رسیده است. مساحت این مجموعه ۱۸۶۰۰ متر مربع است و تمامی فعالیت های خط تولید به صورت کاملا خودکار انجام میگیرد. از مدیریت تولید گرفته تا پردازش ماشینی، بسته‌بندی و ذخیره‌سازی در انبار همه و همه به صورت خودکار و کاملا هوشمند انجام می شود. طبق آمار ارائه شده، این مجموعه قادر به تولید بیش از یک میلیون تلفن همراه هوشمند در هر سال است. این مجموعه صرفا به جهت تولید گوشی های هوشمند ممتاز و پیشرفته شیائومی راه اندازی شده و سایر محصولات در شعبه های قبلی تولید خواهند شد. همچنین آزمایش تکنولوژی های جدید، پروژه‌های تحقیقاتی مقدماتی و آزمایش مواد اولیه پیشرفته نیز در این محل انجام خواهد گرفت.

تولید محصولات جدید و رده بالا

در حال حاضر مجموعه تمام اتوماتیک و مکانیزه شیائومی تنها به تولید گوشی هوشمند Mi 10 Ultra Transparent Edition مشغول است. اما طبق صحبت های لی جون (مدیر عامل و موسس شیائومی) هندست های رده بالا و ممتاز جدید این شرکت هم در آینده ای نزدیک در این محل به تولید خواهند رسید. بنابراین حجم تولیدات این کارخانه روز به روز بیشتر خواهد شد. فاز بعدی این مجموعه نیز حدودا تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان