اسید پاشی – تهدید مدیر توسط کارمند اخراجی

  • توسط زینب رحیمی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۸
کارمند اخراجی - کارمندی که اخراج شده بود و مدیرش را تهدید می کرد

کارمند اخراجی که مدیرش را تهدید می کرد

رئیس پلیس فتا سرهنگ کاظمی در خصوص پرونده کارمند اخراجی گفت : شاکی به پلیس فتا مراجعه کرد و با در دست داشتن پرونده شکایتی، مبنی بر اینکه توسط یکی از کارمندان سابقش در فضای مجازی تهدید به اسید پاشی می شود و به وی توهین شده است.

وی در اظهارات خود بیان داشت : مدیر یک مجموعه تفریحی و خدماتی هستم و چندی پیش یکی از کارمندانم را به دلیل خیانت در امانت و سرقت ، از شرکت اخراج کردم.

و در ادامه گفت: او قصد تخریب و صدمه به اعتبار مجموعه من ، که قبلا در آن مشغول به کار بود را دارد و با گذشت ۴ سال از موضوع در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتس آپ مطالب کذب و توهین آمیز منتشر می کند.

شاکی افزود: کارمند سابقم با همدستی فرد دیگری باعث ضرر و خسارت مالی به رستوران ها، سرقت لوازم و خسارت به خودرو شخصی ام شد و با ارسال مدارک جعلی و حضور در محل کارم قصد اخاذی و تهدید من را داشت و با این رفتار ها باعث برهم زدن آرامش روانی و اخلال در زندگی خانوادگی ام شده است.

کارمند اخراجی - کارمندی که اخراج شده بود و مدیرش را تهدید می کرد

کارمند اخراجی – کارمندی که اخراج شده بود و مدیرش را تهدید می کرد

روند رسیدگی به پرونده کارمند اخراجی

سرهنگ کاظمی افزود: پرونده با هماهنگی داداسرای مبارزه با جرایم رایانه ای، به متخصصان فتا واگذار شد. باتوجه به حساس بودن پرونده کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را برای این موضوع شروع کردند و متهمان شناسایی شدند . با بدست آمدن محل زندگی متهمین در حوالی اسلامشهر در طی یک عملیات پلیسی غافلگیرانه هر دو نفر در محل سکونت خود دستگیر شدند.

وی در ادامه گفت: متهم ردیف اول با مواجه شدن مدارکی که از سوی پلیس ارائه شد، اتهام خود را پذیرفت و دلیل این کار را اخراج او از شرکت و مشکلات مالی و کاری بیان داشت و گفت از زمانی که اخراج شدم به دنبال انتقام گیری بودم اما حالا از کار هایی که انجام دادم پشیمانم.

سرهنگ کاظمی در پایان صحبت هایش بیان داشت: فضای مجازی محل تسویه حساب های شخصی و انتقام جویی نیست و آبرویی که از طریق فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی ریخته شود دیگر قابل جبران نخواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان