کتاب‌های درسی – آغاز ثبت نام خرید کتاب‌های درسی از بیست و دوم فروردین

  • توسط الهام امامی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۱
آغاز ثبت نام خرید کتاب‌های درسی از بیست و دوم فروردین

ثبت سفارش برای تمام پایه های تحصیلی

خرید اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۱ -۱۴۰۰ از فردا بیست و دوم فروردین ماه شروع خواهد شد. سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اعلام کرده است برای تمام پایه‌های تحصیلی و رشته‌ها امکان ثبت سفارش از فردا وجود دارد. ثبت نام پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم از ۶ تیرماه خواهد بود.

برای پایه های تحصیلی دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم (گروه میان پایه) تا ۲۲ خرداد ماه فرصت ثبت سفارش وجود دارد و برای پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم نیز تا ۱۶شهریور ماه این امکان دیده شده است.

از دوازدهم تیرماه هم امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات وجود خواهد داشت. در این زمان، خانواده‌هایی که فرزندشان از مدرسه‌ای به مدرسه دیگر منتقل شده و یا تغییر رشته داشته باشند، می توانند اطلاعات را ویرایش کنند.

آغاز ثبت نام خرید کتاب‌های درسی از بیست و دوم فروردین

آغاز ثبت نام خرید کتاب‌های درسی از بیست و دوم فروردین

خرید کتاب‌های درسی

قیمت این کتاب ها به نسبت سال گذشته به صورت میانگین ۲۵ درصد افزایش قیمت داشته است. برای پایه‌های تحصیلی ابتدایی بیشترین قیمت ۴۲۵۰۰ در هفتم تا نهم ۶۴۵۰۰ و در پایه‌های تحصیلی دهم تا دوازدهم در رشته ریاضی مبلغ ۸۸۷۰۰ و در رشته علوم تجربی ۸۴۲۰۰ تومان خواهد بود. برای ثبت نام باید کدملی و اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز (به شرط قبولی در آن پایه تحصیلی) ثبت گردد. پرداختها هم به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت irtextbook.ir یا irtextbook.com انجام خواهد شد.

تاریخ ثبت سفارش گروهی و انفرادی برای پایه های دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم از فردا بیست و دوم فروردین تا بیست و دوم خرداد خواهد بود. پایه اول ابتدایی از ششم تیر تا تا نهم شهریور، پایه های هفتم و دهم از ششم تیر تا پانزده شهریور خواهد بود.

از پایان مرداد ماه هم کتابها به مدارس تحویل داده خواهند شد. مدارس نیز از تاریخ دهم شهریور اقدام به توزیع کتب میان دانش آموزان می نمایند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان