کرونا در استقلال – کرونا استقلال را به توپ بست

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۴
کرونا در استقلال - کرونا استقلال را به توپ بست

شوک بزرگ به تیم استقلال

کرونا در استقلال اردوی این تیم را به شوک بزرگی فرو برده است. تست کرونای چند تن از بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم مثبت اعلام شده است. استقلالی ها خود را برای دیدار فردا مقابل پارس جنوبی آماده می نمودند که نتایج تست های کرونا رسید. نتایج تست های کرونا شوک بزرگی به این تیم پرطرفدار پایتخت وارد نموده است. روز گذشته در محل تمرین، از اعضای این تیم تست کرونا گرفته شد. امروز نتیجه این تست ها مشخص شد و متاسفانه تعدادی از بازیکنان و دو عضو از کادر فنی این تیم دارای کرونای مثبت بوده اند.

کرونا در استقلال - کرونا استقلال را به توپ بست

کرونا در استقلال – کرونا استقلال را به توپ بست

کرونا در استقلال

اولین اقدام فرهاد مجیدی در این رابطه تعطیلی تمرین این تیم بوده است. او اینکار را برای جلوگیری از گسترش شرایط بد در اردو انجام داده است. گفته می شود وریا غفوری که در بازی با سایپا نیز حس سرماخوردگی داشته است، هم از کرونایی های استقلال است. مجیدی در این بازی قصد بازی دادن او را نداشت. اما در نهایت با کمبود بازیکن و اصرار خود غفوری او را راهی میدان کرد. نتیجه تست ریگی که طی چند روز گذشته به دلیل تب و لرز شدید و حال نامساعد تمرین را ترک کرده بود، هم مثبت بوده است. داریوش شجاعیان و فرشید باقری هم طبق اخبار واصله دیگر بازیکنان مبتلا به کرونا در این تیم هستند.

دیدار با پارس جنوبی

طبق برنامه بازی ها قرار بود فردا استقلال تهران در مقابل پارس جنوبی قرار بگیرد. این تیم باید عصر امروز با پروازی اختصاصی به عسلویه سفر می کرد. سپس از آنجا راهی جم می شد. اما با شرایط به وجود آمده زمان سفر آنها به عسلویه مشخص نیست. هنوز هم مشخص نشده مسابقه با تیم پارس جنوبی چه تکلیفی خواهد داشت.

تلاش کادر پزشکی این تیم بر این است تا تست دوباره ای از بازیکنانی که نتیجه تست قبلیشان مثبت بوده بگیرند؛ تا آرامش به اردوی این تیم برگردد. هواداران این تیم باید منتظر پاسخ این تست ها باشند تا ببینند چه پیش خواهد آمد.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان