کرونا در پرسپولیس – ویروس کرونا به اردوی پرسپولیس هم رسید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۲
کرونا در پرسپولیس - ویروس کرونا به اردوی پرسپولیس هم رسید

این ویروس مهار نشدنی

با توجه به تدابیر محافظتی باشگاه پرسپولیس به نظر می رسید کرونا در پرسپولیس نفوذ نخواهد کرد. اما این طور که پیداست این ویروس از تمام تدابیر امنیتی و محافظتی این باشگاه هم عبور کرده و به اردوی این تیم فوتبال نیز رسیده است. این ویروس در جریان سفر این تیم به تبریز بالاخره خود را به پرسپولیسی ها نشان داد.

کرونا در پرسپولیس - ویروس کرونا به اردوی پرسپولیس هم رسید

کرونا در پرسپولیس – ویروس کرونا به اردوی پرسپولیس هم رسید

کرونا در پرسپولیس

یکی از بازیکنان جوان این باشگاه پس از سفر به تبریز با احساس سرماخوردگی به پزشک تیم مراجعه کرده بود. کادر پزشکی برای احتیاط بیشتر این بازیکن را سریعا به تهران منتقل نموده و از او تست های لازم را دریافت کردند. امروز نتایج این تست ها مشخص شده است. متاسفانه تست کرونای این بازیکن مثبت بوده است. البته حال عمومی او خوب گزارش شده است. گفته شده این بازیکن جوان علائم حادی ندارد و در حال حاضر در منزلش و در قرنطینه به سر می برد.

اقدامات جدی باشگاه

مدیران و کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس اقداماتی بسیار دقیق و محتاطانه در قبال ویروس کرونا اتخاذ نموده اند. اقداماتی حتی سختگیرانه تر از دستورالعمل های سازمان لیگ. تونل ضدعفونیاین تیم هم که مدتی بسیار خبرساز شده بود تا جاییکه پیروانی را مجبور به پاسخگویی و واکنش کرد. استفاده از دو دستگاه اتوبوس در تبریز برای جا به جایی بازیکنان از اقدامات خوب این باشگاه ورزشی بود. این کار در جهت حفظ فاصله فیزیکی میان بازیکنان صورت گرفت. همچنین در طول پرواز و در اتوبوس ها تمامی افراد از ماسک و شیلد استفاده کرده بودند.
تمام این اقدامات در جهت حفظ سلامت بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم صورت گرفته بود؛ اما باز هم یکی از بازیکنان این تیم به کووید ۱۹ مبتلا شد.

لازم به ذکر است از تمامی اعضای این تیم در روز دوشنبه تست کرونا گرفته خواهد شد. البته انجام این تست از روزهای گذشته هماهنگ شده بوده و ارتباطی با مثبت شدن تست یکی از بازیکنان ندارد.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان