کریم آتشی – ارتکاب به قتل کارگردان سینما

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۲
کریم آتشی - ارتکاب به قتل کارگردان سینما

ارتکاب به قتل کارگردان سینما

کریم آتشی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران به ارتکاب به قتل اعتراف کرده است. این کارگردان چهارشنبه شب گذشته ۱۹ شهریور ماه پس از درگیری با همسایه خود او را به قتل رسانده است. او در اعترافات خود اقرار کرده که با شلیک گلوله این جرم را مرتکب شده است. آتشی گفته صدای چرخ خیاطی همسایه او را بسیار آزار می داده است. او چندین بار به همسایه اش در این مورد تذکر داده بوده اما به اعتراضاتش توجهی نشده است. در نهایت او در شرایط روحی نامطلوبی با این فرد درگیر شده و این فاجعه اتفاق افتاده است.

کریم آتشی - ارتکاب به قتل کارگردان سینما

کریم آتشی – ارتکاب به قتل کارگردان سینما

عملیات دستگیری

جزئیات دقیقی از این واقعه هنوز منتشر نشده است. اما این کارگردان و فیلمنامه نویس به صورت واضح به قتل اعتراف کرده است. او در روز چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه در خانه خود واقع در تهران، خیابان شریعتی، خیابان خواجه نصیر با همسایه درگیر شده و با استفاده از اسلحه او را به قتل رسانده است.

آتشی که همسر سابق بازیگر مشهور سینما و تلویزیون مرجانه گلچین هم بوده است، پس از قتل با یک قبضه اسلحه کلاشینکف و تعداد زیادی فشنگ در خانه خود مخفی شده بود و اجازه ورود به ماموران را نیز نمی داد. سرانجام دستگیری او چند ساعت پس از وقوع جنایت با استفاده از گاز اشک‌آور و در یک عملیات ضربتی توسط ماموران محقق گردید.

آتشی که فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی عمران و دکترای علوم سیاسی هم هست، پس از بازداشت در اختیار بخش جنایی پلیس آگاهی قرار گرفته است تا تمامی زوایای این پرونده مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان