کشتی فرنگی – ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۱

انتظارها به پایان رسید

ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد.علاقمندان به این رشته ورزشی،بازیکنان مدعی حضور در تیم ملی و حتی فدراسیون کشتی در انتظار اعلام ترکیب نهایی محمد بنا و کادر فنی بودند.این تیم قرار است راهی مسابقات قهرمانی آسیا شود.این بازی ها در دو رشته فرنگی و آزاد چند روز دیگر در دهلی نو آغاز خواهد شد.کشتیگیران در رشته کشتی فرنگی ۲۹ و ۳۰ بهمن و در رشته آزاد از  ۲ تا ۴ اسفند در این مسابقات به روی تشک خواهند رفت.

کشتی فرنگی - ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد

 ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی

مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی،ترکیب نهایی را این گونه اعلام کرد: پویا ناصرپور (۵۵ کیلوگرم)،مهدی محسن نژاد (۶۰ کیلوگرم)،میثم دلخانی (۶۳ کیلوگرم)،حسین اسدی (۶۷ کیلوگرم)،امین کاویانی نژاد (۷۲ کیلوگرم)،پژمان پشتام (۷۷ کیلوگرم)،مهدی ابراهیمی (۸۲ کیلوگرم)،بهروز هدایت (۸۷ کیلوگرم)،محمدهادی ساروی (۹۷ کیلوگرم)، امین میرزازاده (۱۳۰ کیلوگرم).

سایر افراد اعزامی

حسن رنگرز در ادامه افزود این تیم به مربی گری محمد بنا راهی این مسابقات خواهد شد.در این راه آقایان سیامک قیطاسی،داود اخباری،حبیب الله اخلاقی، لقمان رضایی به بنا یاری خواهند رساند. سید حجت کریمی به عنوان سرپرست همراه تیم خواهد بود.یک ماساژور (محمد علیزاده) و یک متخصص تغذیه (دکتر رامین امیرساسان) هم به همراه تیم به مسابقات دعلی نو اعزام خواهند شد.

همچنین چند داور از کشورمان هم در این دوره از مسابقات به قضاوت خواهند پرداخت.آقایان سعید عباسی،مهدی بشیری،نیما صادقی و محمد مصلایی پور داوران اعزامی کشورمان هستند.

همانطور که اشاره شد تیم ملی کشتی فرنگی روزهای بیست و نه و سی بهمن ماه امسال در دهلی نو به مصاف رقبای آسیایی خود خواهد رفت.امیدواریم این تیم مانند ادوار گذشته،به راحتی به سکوی قهرمانی آسیا دست پیدا کند.حقیقتا جایگاهی جز این شایسته ملی پوشان کشتی ایران چه فرنگی و چه آزاد نبوده و نیست.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان