کیف قاپی – کیف قاپی با خودرو نمایندگی

  • توسط زینب رحیمی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۸
کیف قاپی - کیف قاپی با خودرو نمایندگی

کیف قاپی با خودرو نمایندگی سرقتی

سرهنگ کاراگاه مرتضی نثاری در ارتباط یا کیف قاپی با خودرو نمایندگی گفت: دوازدهم تیرماه ، پرونده ای با موضوع کیف قاپی از خانمی جوان از کلانتری ۱۳۶ فرجام به پایگاه چهارم آگاهی تهران واصل شد.

در تحقیقات به عمل آمده ، نهم تیرماه حین عبور خانم جوان از خیابان فرجام یک دستگاه خودروی تیبا سفید رنگ کنار وی ایستاده و کیف او را که در آن وجه نقد و طلا و تلفن همراه به ارزش سی میلیون تومان بوده قاپیده و متواری شده است.

"<yoastmark

روند رسیدگی به پرونده کیف قاپی

با توجه به اینکه محل  دارای دوربین مدار بسته بود ، به محل وقوع سرقت مراجعه و با تحقیق از شهود و کسبه محل و تصاویر ظبط شده توسط دوربین های مداربسته ، مشخص شد خودرو مورد  استفاده کیف قاپ ها دارای پلاک موقت از کارخانه به نمایندگی بوده و بعد از بررسی پلاک موقت حمل خودرو به دست آمد.

سرهنگ مرتضی نثاری گفت: کاراگاهان با توجه به نوع خودرو سریعا از حراست شرکت سازنده استعلام گرفتند و مشخص شد خودرو مورد نظر آن روز جهت حمل از کارخانه تا نمایندگی تحویل یکی از رانندگان قراردادی کارخانه به نام نادر ۳۲ ساله شده است.

با توجه به استعلام های بدست آمده متهم دارای سابقه کیفری و تحت تعقیب اداره هشتم آگاهی بوده است.

در اقدام بعدی با حکم قضایی محل سکونت نادر شناسایی و در اقدامی متهم دستگیر شد و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی منتقل شد. متهم به سرقت از زن جوان اعتراف و علت کار خود را انگیزه مالی بیان داشت. پس از بررسی های پلیس مشخص شد که فقط همین یک سرقت با این شیوه توسط متهم انجام شده و پس از تکمیل تخقیقات با صدور قرار وثیقه به اتهام  کیف قاپی از سوی دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۵ تهران سوی زندان روانه شد.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان