کیوان امام‌وردی – اعتراف امام‌وردی به جرم و تخلفش

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۲

 امام‌وردی ادعای سادیسم دارد

کیوان امام‌وردی به جرم خود اعتراف کرد. سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده کیوان امام‌وردی اعلام کرد: امام‌وردی به جرم و تخلفش اقرار کرده اما مدعی شده که سادیسم دارد اما اینگونه نیست. تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعه شاکیان همچنان ادامه دارد. رحیمی یادآور شد: پلیس امانتدار مردم است و به‌دنبال اثبات جرم رخ‌داده هستیم و افرادی که توسط این شخص مورد اذیت و آزار و تعرض قرار گرفته‌اند بدانند که نام و مشخصات آنها نزد پلیس محفوظ خواهد ماند.

روند دستگیری کیوان امام‌وردی

در هفته های اخیر هشتکی در فضای مجازی پررنگ شد که در آن دختران و زنانی را که مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند تشویق کرد تا به افشای ماجرا بپردازند. به دنبال این هشتگ، سریال آزار و اذیت‌های مردی به نام «ک الف» از سوی قربانیان یکی یکی برملا شد و هر دختر با انتشار ماجرایی راز آزار‌های خود از سوی این جوان را علنی کرد. آن‌ها مدعی شدند پس از آشنایی با این پسر و رفتن به خانه وی با خوردن مشروبات الکلی بیهوش شده و قربانی جنایت وی شده‌اند. از این رو پرونده‌ای در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تشکیل شد و به دستور بازپرس روح الله رضاپور گتابی، متهم دستگیر شد.

درباره کیوان امام‌وردی

امام‌وردی به عتوان متهم ۳۳ ساله با لیسانس باستان‌شناسی در مغازه کتابفروشی دوستش مشغول بود. وی علاوه بر باستان‌شناسی علاقه زیادی به بومگردی تور‌های گردشگری دارد. متهم در بازجویی‌ها مدعی شد که با قربانیانش در فضای مجازی آشنا شده و آن‌ها با پای خود به خانه‌اش آمده‌اند و فقط به خاطر هیجان این کار‌ها را انجام داده است و هیچ تنفری از زنان نداشته است.

کیوان امام‌وردی – اعتراف امام‌وردی به جرم و تخلفش

وی گفت: در تمام موارد سعی داشته که به سوژه‌هایش علاقه‌مند نشود. او تنها دل به یک دختر بسته بود که با گذشت یک سال از رابطه‌شان به دلیل اختلافات معمولی این رابطه پایان یافته بود. بازپرس پرونده متهم را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کرده است و تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی‌ها و اتهامات وی ادامه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان