گوشی ارزان قیمت موتورلا روانه بازار شد.

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۷
motorola one action

گوشی ارزان قیمت موتورلا با کیفیت بالا

گوشی ارزان قیمت موتورلا که از سال ۲۰۱۸ روانه بازار شده بود به سری آخر رسید. مدل اخر این گوشی ارزان قیمت با نام Motorola One Action شنبه به بازار معرفی شد.

این گوشی ارزان قیمت دارای دوربین بسیار قوی می باشد که قابلیت تصویربرداری این موبایل را افزایش داده است. نام این موبایل جدید درواقع به دلیل وجود دوربین سوم در پشت آن است که اجازه فیلمبرداری های  با میدان دید بالا را می دهد. درواقع این دوربین به منظور گرفتن فیلم هایی مانند GoPro می باشد.

شرکت موتورلا در این بین شگردهایی به کاربرده تا این گوشی ارزان قیمت با دوربین های ویژه از سایر موبایل ها متفاوت شود. به همین منظور نخستین تفاوت بارز لنز این موبایل می باشد.

شرکت موتورلا عملا حسگر دوربین را ۹۰ درجه تغییر داده و به همین دلیل زمانیکه کاربر گوشی را به صورت عمودی نگه می دارد، دوربین تصویر را به صورت افقی ضبط می نماید.

همچنین در این موبایل ارزان قیمت از سری کدنویسی های مختلف برای کاستن از میزان لرزش دست بهره گرفته شده که سبب وجه تمایز با سایر رقبا شده است.

سایر خصوصیات

سایر خصوصیات این موبایل مشابه سایر موبایل های ارزان قیمت می باشد. ازجمله نمایشگر، دوربین سلفی و عقب دوازده، پردازشگر متوسط، رم چهر گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و سایر موارد که یک موبایل ارزان قیمت می تواند داشته باشد.

این موبایل همچنین مجهز به پورت USBS و باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری می باشد. قیمت حال حاضر این گوشی در بازار آمریکا در حدود ۳۰۰ دلار و در بازار اروپا قیمت آن ۲۵۹ یورو می باشد.

به نظر میرسد موتورلا با تولید چنین موبایل های ارزان قیمتی قصد دارد تا جای پای خود را در میان این دست گوشیها محکم کرده و بازار رقابت موبایل های ارزان قیمت را به دست گیرد.

اندیشمند

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان