گوشی تاشوی جدید – رونمایی از سه گوشی تاشوی جدید هواوی

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۰۲-۰۱

سه گوشی تاشوی جدید هواوی

هواوی از سه گوشی تاشوی جدید تا پایان سال جاری میلادی رونمایی خواهد کرد. در اسفندماه سال گذشته این شرکت بزرگ چینی از گوشی هوشمند تاشو هواوی میت ایکس ۲ با بهره‌مندی از چیپست کرین ۹۰۰۰،‌ اندروید ۱۰ و طراحی جدید و متفاوت پرده برداری کرد و تا پایان سال تصمیم دارد سه گوشی تاشو جدید دیگر نیز به بازار عرضه کند.

هواوی میت ایکس ۲ با قیمتی بالا و در حدود سه هزار دلار معرفی شد.  این شرکت تصمیم دارد موبایل‌های تاشو بعدی را با قیمت مناسب‌تر و معقول‌تری روانه بازار کند تا کاربران بیشتری بتوانند آن‌ها را بخرند. سایر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند از جمله سامسونگ نیز برای ادامه سال ۲۰۲۱ برنامه‌ معرفی گوشی‌های تاشو را دنبال می‌کنند و آنها نیز به قیمت موبایل‌های تاشو خود توجه ویژه‌ای نشان می‌دهند.

چشم انداز بازار گوشی‌های تاشو

گوشی تاشوی جدید - رونمایی از سه گوشی تاشوی جدید هواوی تا پایان ۲۰۲۱

گوشی تاشوی جدید – رونمایی از سه گوشی تاشوی جدید هواوی تا پایان ۲۰۲۱

در سال ۲۰۲۱  این انتظار وجود دارد که حدود هفت میلیون دستگاه گوشی تاشو در بازارهای جهانی توسط تولیدکنندگان مختلف به بازار عرضه شوند که رقمی بسیار بالاتر از ۲.۸ میلیون دستگاه موبایل تاشو است که در سال ۲۰۲۰ در دسترس کاربران قرار گرفت.

بازار گوشی‌های تاشو رونق تازه‌ای گرفته و شرکت‌های بیشتری دستگاه‌های با طراحی تاشو به بازار عرضه می‌کنند. کاربران نیز چنین طراحی متفاوتی را پذیرفته و میزان توجه به گوشی‌های تاشو بیشتر از قبل شده است.

با افزایش تولید و تنوع دستگاه‌های تاشو، قیمت چنین موبایل‌هایی نیز نسبت به قبل کمتر خواهد شد. به علاوه با افزایش حجم تولید گوشی‌های تاشو، بازار نمایشگرهای تاشو امولد نیز جان تازه‌ای گرفته و میزان عرضه پنل‌های تاشو در سال ۲۰۲۱ به ۱۲ میلیون دستگاه خواهد رسید. این در حالی است که سال گذشته میلادی تنها ۴.۴ میلیون پنل تاشو امولد به بازار عرضه شده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان