سکه و دلار – نوسانات بازار ارز امروز ۱۴/اسفند/۱۳۹۸

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۴

سکه و دلار در معاملات بازار امروز

سکه و دلار در بازار هفته اخیر با نوسانات همراه بوده  و  معاملات ارز به حداقل رسیده است. امروز سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان و  قیمت دلار ۱۵ هزار و ۴۳۰ تومان برآورد شده است. در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان و طرح قدیم ۵ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان است. قیمت نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۶۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده‌اند.

طلا، سکه و دلار در معاملات بازار امروز

صرافی‌های بانک‌ها امروز نرخ دلار را برای فروش به مردم ۱۵۳۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵۲۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

از این رو طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۶ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.  قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت طلا در بازار امروز

امروز در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۰۲ هزار تومان است در واقع هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۶۴۳ دلار و ۷۶ سنت رسید. قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۷۹۸ هزار و ۵۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان