آخرین فیلم پگاه آهنگرانی – «شیرجه بزرگ» به جشنواره فجر نمی رسد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۴

«شیرجه بزرگ» به جشنواره فیلم فجر نمی رسد

آخرین فیلم پگاه آهنگرانی به نام سینمایی «شیرجه ی بزرگ» که نخستین ساخته ی سینمایی کریم لک زاده است به سی و هشتمیبن جشنواره ی ملی فیلم فجر نمی رسد. زیرا فیلم برداری این پروژه هنوز به پایان نرسیده است و ادامه دارد. تولید این فیلم سینمایی همچنان در استان گیلان ادامه دارد.

عوامل و بازیگران فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ»

این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی کریم لک زاده می باشد. از بازیگران پروژه سینمایی شیرجه بزرگ، علاوه بر پگاه آهنگرانی و پدرام شریفی که خبر پیوستن آن ها در اخبار قبلی اعلام شده بود؛ بازیگرانی چون سونیا سنجری، ساسان کاوه، حامد نجابت، علی سعدی، محمد رضا پور مقدم، زهرا ابراهیمی، اصلان شاه ابراهیمی و میثم دامن زه در این فیلم بازی می کنند. فیلمبرداری: پویان رنجبر، مدیرصدابرداری:هادی معنوی پور، مدیرتولید: هانا حواری نصب، مدیرتدارکات: امین زاهدمنش، طراح صحنه و لباس:کریم لک زاده، طراح گریم: کریم لک زاده، تدوین: پویان شعله ور، عکاس: محمد حسن زاده، مشاوره رسانه ای: زهرا دمزآبادی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

درباره فیلم

لوکیشن های آخرین فیلم پگاه آهنگرانی  بیشتر در جاده است. صحنه های فیلم در کشور ارمنستان، استان گیلان، و شهر تهران ساخته شده است. داستان فیلم به طور خلاصه از این قرار است: «مَرد و مریم برای یافتن گمشده شان همراه با سه جامانده از یک گروه سیرک، وارد سفری پر ماجرا در جاده ها می شوند…».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان