کرونا پارتی سیرجان – بازداشت ۲۰ دختر و پسرجوان در مهمانی مختلط شبانه

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۲۰

دستگیری شبانه در سیرجان

کرونا پارتی در سیرجان واقع در استان کرمان روز گذشته با دستگیری ۲۰ دختر و پسر که در وضعیت نیمه عریان و نامناسبی بودند همراه شد.حسن نیک ورز دادستان شهرستان سیرجان پس از دستگیری شبانه در کرونا پارتی طی نشست خبری اعلام کرد:

«شب گذشته طی گزارش مردمی از برگزاری پارتی در یکی از کافه رستوران‌های سیرجان مأموران پلیس اطلاعات در محل برگزاری این پارتی مختلط حضور یافتند. بیست نفر از حاضران در این مراسم به اتهام انجام مراسم خلاف شئونات دینی و اقدام علیه بهداشت عمومی دستگیر و محل برگزاری پارتی پلمب شد»

دستگیری ۲۰ دختر و پسر در کرونا پارتی سیرجان

آزادی موقت دستگیرشدگان کروناپارتی

از افراد دستگیر شده برخی با وثیقه و تعهد به صورت موقت آزاد شدند. حسن نیک ورز درخصوص این مسئله گفت: «در این پرونده فعلاً با اخذ وثیقه و تعهد این افراد موقتاً آزاد شده تا در اسرع وقت به پرونده رسیدگی شود.»

با توجه به هشداری که در خصوص خودقرنطینگی و رعایت موارد بهداشتی  از زمان شیوع کرونا در کشور برقرار شده است برگزاری چنین مراسمی در عین غیرقانونی بودن از لحاظ منطقی و بهداشتی و انسانی کاملاً نادرست بوده و سلامت کل افراد جامعه را مورد تهدید قرار می دهد.

در شرایط فعلی کشور  و اوضاع جهان که متاثر از ویروس مرموز و کشنده چینی گشته برگزاری چنین مراسم شادی و سرور که افراد زیادی شرکت داشته  اقدام نادرستی بوده و از اخلاقیات انسانی به دور است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان