آفرین به لیگ – پاداش برای بازی خوب استقلالی ها

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۱۰

مساوی همسان با برد

آفرین به لیگ برتر! جمله معروفی از امیر قلعه نویی هست که همیشه میگوید:امروز باید یک تبریک به لیگ بگوییم! حال امروز میخواییم واقعا به لیگ برتر تبریک بگوییم.چند وقتی است بازی های لیگ برتر، زیبا و جذاب و هیجان انگیز شده اند.پس آفرین به لیگ برتر!در بازی دیروز استقلال و سپاهان فوتبالی زیبا پر از صحنه های هیجان انگیز دیدیم.البته باید گفت سهم استقلالی ها در زیباتر کردن این بازی بیش از سپاهان بود.به نظر میرسد استراماچونی استقلال را متحول کرده است.تیمی که ابتدای فصل حتی توان ایجاد موقعیت های خوب را نداشت،دیروز ۱۸ شوت به چهارچوب داشت.آن هم در مقابل تیم شایسته ای مثل سپاهان و در مقابل بیش از سی هزار نفر تماشاگر این تیم.اگر گل دقیقه ۹۴ سپاهان نبود استقلال پیروز این میدان بود.اما این تساوی شیرینی یک برد را به هواداران این تیم هدیه داده است.

پاداش ۳۰۰ دلاری

شب قبل از بازی با سپاهان،  امیرحسین فتحی در اردوی تیم حاضر و به بازیکنان و کادر فنی تیم پاداش داد.این پاداش حاصل پیروزهای اخیر این تیم در مسابقات لیگ برتر و به جهت روحیه بخشیدن به بازیکنان بوده است.حالا که باشگاه مطالباتش از عجمان امارات را دریافت کرده است،پرداخت پاداش ۳۰۰ دلاری به بازیکنان و کادر فنی میتواند پاسخ مناسبی به درخشش این تیم در بازی های اخیر باشد.

امید به درخشش در آسیا

به تیم استقلال که نگاه میکنیم،به هفت هفته بازی خوب،شش هفته پیروزی،به تساوی دیروز که چیزی کم از یک برد نداشت و به چشم هواداران این تیم این تداروم پیروزی های استقلال محبوبشان بود.این امید در دلمان جوانه میزند که اگر استقلال همینطور با همین روش جلو برود و البته مصدومیت ها بلای جانش نشود،این تیم پرسابقه کشورمان میتواند امسال در لیگ قهرمانان آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.و میتوانیم دوباره شاهد درخشش یک تیم از کشورمان در آسیا باشیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان