آقازاده شهردار قم به ایران نمیاید

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۹

آقازاده شهردار قم به ایران نمیاید

بحران آقازادگی روز به روز در کشور ما حاشیه های بیشتری را به وجود می آورد. آقازاده شهردار قم به ایران نمیاید .
آقازاده ها با عنوان کردن ژن خوب، این لفظ  را به حرف ها و گفتمان مردم وارد کردند. گاهی با برگزاری مراسم های عروسی اعیانی بین پسر ها و دختران سفیران جنجال راه می اندازند. و گاهی اوقات هم با تغییر اسمشان و بد دهنی ها در فضای مجازی سرو صدا به پا میکنند.
اقازاده های شهراد قم از چهره های جدید است که طی ۲  هفته اینده رونمایی شده است. مشخص شد که این آقازاده ها که تعدادشون ۶ نفر است. در امریکا مشغول به تحصیل و زندگی هستند.
هنگامی که این خبر منتشر شد. با اعتراض مردمی روبه رو شد. و اقای شهردار برای پاسخگویی به این اعتراضات و پرسش ها اعلام کرد: خانواده من مذهبی هستند و به رعایت اخلاق توجه میکنند. در ادامه ایشان گفتند: بر خی از فرزندان من به عنوان سفیران گویا برای نظام و  برای کسب علم و دانش به آمریکا رفته اند. خانواده من هیچ علاقه ای به زندگی در خارج از کشور ندارند و دوست دارند در خدمت نظام باشند.

اظهارت آقازاده شهردار قم

فرزند شهردار قم در مصاحبه ای در یکی از شبکه های ضد انقلاب صحبت های عجیبی کرد. این حرف ها هیج ربط و نشانه ای از حرف های پدرش که فرزندانش را انقلابی و خدمت گذار نظام  و سفیر نظام بیان کرده بود، نداشت.
ایشان گفتند نظرات پدرم فقط مصرف داخلی دارد. و دفاع پدرشان فقط تا قبل از این مصاحبه کاربردی به نظر می رسد. حامد سقاییان نژاد به عنوان یکی از فرزندان مسولین کشور ترجیح داده است که با شبکه ضد ایرانی من و تو حرف بزند و به سوالات مسیح علینژاد پاسخ بدهد.
فرزند جناب مسول در مصاحبه اش با صراحت بیان کرد که من نظرذم با پدرم متفاوت است. من سفیر گویای نظام نیستم و فقط یک شهروند عادی هستم. شاید پدرم به دلایل داخلی چیزهایی را درنظر گرفته اند و این حرف ها زده اند.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 30 =


اخبار

سینما و هنر

جهان