آقای روحانی نان مردم از کجا تامین میشود؟

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۲۷

آقای روحانی نان مردم از کجا تامین می شود؟

 

آقای روحانی نان مردم از کجا تامین میشود؟ حسینی داین سوال را اینگونه پاسخ داد برای سامان سال زارعی نوین سامان صنفی چه ارزشی برای خرید تضمینی چغندر مناسب می‌داند گفت: هنوز ارزش به واسطه ی سامان صنفیمشخص نشده است زیرا نتوانسته‌ ایم برآورد هزینه تولید از استان‌ های مختلف داشته باشیم.

هشدار ندادن سروقت ارزش خرید تضمینی محصولات کشاورزی طرح کشت را به منقلب کرده استوی گفت : یکی از مشکلات اساسی کشاورزی ایران رعایت نکردن طرح کشت به وسیله ی کشاورزان است که باید توجه داشت مهمترین راه انجام طرح کشت اعلام به موقع ارزش خرید تضمینی محصولات کشاورزی است.

دبیر اجرایی نظام کشاورزی مرودشت ادامه داد:‌قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی به ۶۰۰ تومان در مزرعه رسیده که فروش آن به این قیمت مقرون به صرفه نیست و  کشاورزان به جای کاشت چغندر و  گندم به کشت فلفل دلمه، هندوانه و گوجه فرنگی روی آوردند که تولید آنها بیشتر از نیاز بازار است.

هشدار درباره از دست رفتن خودکفایی گندم

حسینی اعلام کرد که در سال آینده با توجه به تحریم‌ هایی که ایرن با آن روبه رو است استقامت  این شرایط و هشدار دیر هنگام ارزش تضمینی خرید گندم و و ارزش ناجور  آن بر پایه ی هزینه‌ های تولید باعث می‌شود که خودکفایی گندم از دست رود. هر چند کشاورزان میل به همکاری نکردن با دولت ندارند.

احتمال تحریم گندم توسط آمریکا

اون بیان کرد: در این موقعیت به شکلی  که دربی نیازی گندم ناموفق باشیم  احتمال دارد ایالات متحده آمریکا گندم را نیز به منو تحریم‌ها اضافه کند به خاطر همین ضروزی است ارزش خرید تضمینی این محصول برای سال زراعی آینده واقعی باشد.

اختلاط خاک با گندم کار کشاورزان نیست

حسینی در ارتباط با فروش سنگ، خاک و شن به همراه گندم به مراکز خرید تضمینی گفت: گندمی که از دست کشاورز خارج می‌شود و از مزارع جمع‌ آوری و خارج می‌شود تا رسیدن به مراکز خرید تضمینی و انبارهای غله ممکن است این ضایعات به آن اضافه شود اما به طور قطع توسط کشاورزان انجام نمی‌شود.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان