آلزایمر ترامپ – تایید و یا تکذیب ابتلا ترامپ به فراموشی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۹

آلزایمر ترامپ

آلزایمر ترامپ واقعیت یا بهانه!!! یکی از مقامات کاخ سفید در کتاب خود هشداری در مورد ترامپ داده است. او بیان کرده است که ترامپ دچار بحران ذهنی است. این مقام کاج سفید که اسمش فاش نشده است.

بیان کرده که رئیس جمهور آمریکا در دهه هفتاد عمرش دچار بحران ذهنی شده است. این کتاب به رفتارهای ترامپ اشاره می کند و به تازگی در قفسه های کتاب فروشی قرار گرفته است.

محتویات کتابی که در آن آلزایمر ترامپ عنوان شده است.

این کتاب ۲۷۰ صفحه دارد. که این مقام ناشناس در آن بیان کرده است که: ترامپ در مورد به یاد آوردن آنچه که اطرافیان به او می گویند دچار مشکل است. کسانی که در ارتباط با ترامپ هستند اظهار ناراحتی می کنند زیرا می گویند که او در به یاد اوردن آنچه که خود میگوید و یا آنچه که دیگران می گویند مشکل دارد.

در یکی از بخش های این کتاب آمده است که : ترامپ بسیار با عجله صحبت میکند و سردرگم و شتابزده است. او به راحتی تحت تاثیر دیگران قرار می گیرد و واکنش نشان می دهد .

همینطور در این کتاب بیان شده است که آمریکایی ها حرف های ترامپ را انکار می کنند. و به این کار عادت کرده اند. که این کار اغلب اوقات به دلیل جلوگیری از مسئولیت دادن به او است.

گاهی به نظر می رسد او واقعا رخدادهای مهم را به یاد نمی آورد. ترامپ ادعا کرده بود که در مورد توفان مقوله ۵ چیزی نشنیده است. در صورتیکه این توفان چندبار در آمریکا اتفاق افتاده است. و این نمونه بارزی از فراموشکاری او است.

ترامپ بیشتر اوقات بیان می کند که بسیار باهوش است و خود را کارشناس خبره در خیلی از مسائل می داند. اما اطرافیان عکس این ادعا را می گویند. آن ها اظهار می کنند که ترامپ در مواقعی که می خواهد هوشمندانه سخنرانی کند دچار استرس می شود و چهره ای دگرگون پیدا می کند.

برخی از مقامات ارشد پشت در ها او را احمق و کودن و در حد دانش آموز پنجم می دانند.

نکته مهم در این کتاب

نکته مهم در این کتاب این است که : ترامپ اصطلاحات اساسی را به یاد نمی آورد و دچار تنبلی فکری شده است. و او از این قضیه رنج می برد. زیرا نمی تواند به خوبی بخواند و کلمات را حفط کند.
این باعث شده است که بسیاری از اطرافیان بگویند که او در مورد خود و کشورش دروغ می گوید.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان