آمار کرونا در آمریکا – بایدن: آمار تلفات کرونا در آمریکا فاجعه است!

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۰۶
آمار کرونا در آمریکا - بایدن: آمار تلفات کرونا در آمریکا فاجعه است!

تلفات کرونا در آمریکا بالاتر از دو جنگ جهانی و ویتنام

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا  در واکنش به  آمار کرونا در آمریکا و کشته شدن بیش از ۵۰۰ هزار آمریکایی بر اثر ابتلا به این ویروس واکنش گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در یک سال اخیر از تعداد کشته‌ها ما در دو جنگ جهانی و جنگ ویتنام بیشتر است.
رئیس جمهور ایالات متحده این تعداد از تلفات ویروس کرونا در آمریکا را که مرز نیم میلیون نفر را رد کرده است، «فاجعه بار» خواند.
دانشگاه «جانز هاپکینز» آمریکا که روزانه آمریکا مربوط به تلفات ویروس کرونا در این کشور را رصد می‌کند، در جدیدترین آمار خود اعلام کرد که این ویروس تاکنون جان بیش از ۵۰۰ هزار آمریکایی را گرفته است.

کارشناس ارشد بیماری های عفونی ایالات متحده با اشاره به کشته شدن بیش از نیم میلیون آمریکایی بر اثر ابتلا به کرونا اعلام کرد که دودستگی سیاسی در کشور سهم بسزایی در افزایش تعداد تلفات کرونا داشته است.

آمار کرونا در آمریکا - بایدن: آمار تلفات کرونا در آمریکا فاجعه است!

بایدن: آمار تلفات کرونا در آمریکا فاجعه است!

آمار کرونا در آمریکا خیره‌کننده  است

آنتونی فائوچی رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا  آمار اعلام شده تعداد کشته‌های کرونا در ایالات متحده را «خیره‌کننده» خواند و گفت که دودستگی سیاسی در کشور سهم بسزایی در کشته شدن بیش از ۵۰۰ هزار آمریکایی داشته است.
وی گفت: «کرونا زمانی ظاهر شده که جامعه آمریکا از دوستگی و اختلافات سیاسی رنج می‌برد و ماسک زدن به یک پیام سیاسی بیش از یک اقدام بهداشتی تبدیل شده است».
 رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا تأکید که کشور ثروتمندی مانند ایالات متحده نباید نیم ملیون از مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا را ثبت می‌کرد. وی در عین حال اظهار داشت که واکسیناسیون می‌تواند مانع مرگ و میر شود و از ابتلای شهروندان به بیماری شدید ناشی از ابتلا به ویروس کرونا محافظت کند.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان