آیفون جدید – حذف شارژر از جعبه های آیفون جدید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۰
حذف شارژر از جعبه های آیفون جدید

ارائه محصولات بدون تجهیزات

خبرهایی از شرکت اپل به گوش می رسد که حاکی از حذف شارژر در جعبه های آیفون جدید است. گفته می شود قرار است در سال ۲۰۲۰ گوشی های آیفون بدون هیچ تجهیزاتی ارائه گردند. یعنی شارژر و حتی ایرپادرز هم از جعبه ها حذف خواهند شد. البته این خبر هنوز تایید رسمی نشده است.

حذف شارژر از جعبه های آیفون جدید

حذف شارژر از جعبه های آیفون جدید

بسته بندی آیفون جدید

با توجه به شایعات اخیر گوشی های جدید اپل تجهیزاتی که همواره همراه یک گوشی هستند را نخواهند داشت. این خبر از آنها خیلی مهم شد که مینگ چی کو آن را عنوان کرد. این فرد از نزدیک ترین افراد به شرکت اپل است و همیشه اطلاعات درستی از محصولات جدید بازگو می کند. خبرهای این کارشناس همیشه نزدیک به واقعیت بوده است. این بار هم او گفته که شارژر و ایرپادز از جعبه های آیفون در سال ۲۰۲۰ حذف خواهند شد.

کو اضافه کرده که افزودن قابلیت ۵G به آیفون‌های سال ۲۰۲۰ هزینه های تولید را بالا برده است. به همین دلیل این شرکت به دنبال یافتن راهی برای کاهش هزینه است. بسته بندی های کوچک جدید هم هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهند، هم برای محیط زیست بهتر هستند. با هر محموله هم تعداد بیشتری گوشی جابه جا می گردد. سود اضافه باربری و سود اضافی از فروش لوازم جانبی (ایرپادز و شارژر) هم از دلایل دیگر انجام این کار خواهد بود.

عرضه محصولات جدید

هنوز مشخص نیست خبرهای مینگ چی کو در مورد تمام محصولات و خانواده آیفون است یا فقط محدود به محصولاتی خاص است. او در بخش دیگری ادعا کرده که آیپد ۱۰/۸ اینچی احتمالا در ماه‌های آتی سال جاری به بازار عرضه می شود. از خانواده آیپدهای مینی هم یک نسخه ۸/۵ اینچی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ در برنامه های شرکت اپل است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0