احضار ایلان ماسک – احضار ثروتمندترین مرد جهان به دادگاه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۲۷
احضار ایلان ماسک - احضار ثروتمندترین مرد جهان به دادگاه

رابطه امبر هرد با ایلان ماسک

احضار ایلان ماسک به دادگاه توسط جانی داپ ادامه داستان پر سر و صدا و طولانی جدایی دپ و هرد خواهد بود. امبر هرد بعد از جدایی از جانی دپ با ایلان ماسک وارد رابطه شد. البته که وکلای جانی دپ معتقدند او پیش از جدایی از همسرش با ماسک رابطه داشته است. حالا وکلای جانی دپ برای رسیدگی به شکایت ۵۰ میلیون دلاری علیه همسر سابق او که به افترازنی متهم شده است، ایلان ماسک را به دادگاه احضار خواهند کرد.

پس از اینکه این دادگاه چندین بار به تاخیر افتاد بالاخره قرار است روز هفدهم ماه می در ویرجینا برگزار شود. برای تعیین جزئیات معینی درباره پرونده هم قرار است چندین جلسه استماع طی هفته های آینده (۲۶ فوریه)برگزار شود. البته نمایندگان دپ درخواست کرده‌اند که به دلیل ادامه پاندمی کرونا دادگاه به صورت کنفرانس ویدیویی برگزار شود.

احضار ایلان ماسک - احضار ثروتمندترین مرد جهان به دادگاه

احضار ایلان ماسک – احضار ثروتمندترین مرد جهان به دادگاه

احضار ایلان ماسک به دادگاه توسط جانی دپ

ماه آینده هم دپ تلاش خواهد کرد تا حکم پرونده شکایت از نشریه سان را برگرداند. وکلای او هم در تلاشند تا مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس را در دادگاه دیگری در ایالت متحده احضار کنند تا در مورد افترازنی هرد شهادت دهد. احضاریه‌ای که برای ماسک فرستاده شده ۲۴ درخواست را شامل می شود که اساساً تمامی روابط میان او و امبر هرد همسر سابق دپ را پوشش می‌دهد. جدا از طرح موضوعاتی چون خشونت خانگی، بر روی اهدای پول به آن‌ها و پرونده‌ی افترازنی تمرکز شده است. در دادگاه ویرجینا، دپ همسر سابق خود را متهم کرده است که با انتشار مقاله‌ای در واشینگتن پست به شهرتش لطمه وارد نموده است.

جانی دپ پس از اعلام نتیجه دادگاه انگلیس، توسط کمپانی برادران وارنر از فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ اخراج و مدس میکلسن به سرعت جانشین او شد. همچنین او از پروژه دزدان دریایی کارائیب نیز کنار گذاشته شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان